Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Nothing for Men Gosh dla mężczyzn

Nothing for Men Gosh dla mężczyzn

Nothing for Men marki Gosh to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe i brazylijskie drzewo różane.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Geranium

Drzewo sandałowe Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nothing for Men by Gosh.

Nothing for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Nothing for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Nothing for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nothing for Men marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nothing for Men marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo Ghost Ghost Man Oriflame Embrace Him Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Geo. F. Trumper Lavender Water Odori Gli Odori Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Pacifica Sandalwood Rasasi Emotion Men LR Terminator