Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

KAOS Gosh dla kobiet

KAOS Gosh dla kobiet

KAOS Gosh dla kobiet Zdjęcia

KAOS marki Gosh to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. KAOS został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są cytryna amalfi, tangeryna i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, konwalia i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Tangeryna Czarna porzeczka

Jaśmin Konwalia Fiołek

Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KAOS by Gosh.

KAOS Recenzje Perfum

KiKi
KiKi

W odpowiedzi na zapytanie o w/w zapach zastanawiam się cóż ja mogę odpisać tej osobie, zamiast wysyłać odpowiedź na privie, postanowiłam podzielić się tym ze wszystkimi.
Miałam je bardzo dawno temu i to malutkie 15 ml opakowanie. Wspomnienia mam z nim bardzo dobre, pamiętam, że zapach bardzo mi się podobał i z chęcią się nim pachniłam:)
Ten KAOS na pewno nie jest ciężki ani mdły. Zapamiętałam go jako bardzo przyjemny zapach (nie potrafię sobie przypomnieć w jakie nuty szedł ale na pewno nie słodkie, raczej takie świeże, o coś jak czyste pranie!
Pamiętam, że długo się utrzymywał na odzieży, spsikałam sobie szalik i czułam zapach na prawdę długo.

Savanoja
Savanoja

Ktoś mnie poprosił bym opisała te perfumy i przyznam szczerze, że pół dnia o tym myślałam i niewiele wymyśliłam. Używałam ich jakieś 15 lat temu i choć doskonale je pamiętam to opisać jest mi bardzo ciężko. W porównaniu do dzisiejszych zapachów na pewno są inne, ale nie sądzę by mogły zostać odebrane jako "babcine"- to nie ten typ. Nie określiłabym ich jako szyprowe, nie pamiętam w nich szorstkości mchu. Nie jest to zapach wytrawny, dystansujący, ale na pewno jest zwracający uwagę. Nie są podobne do żadnych znanych mi perfum. Nie mogłam używać ich zbyt często bo potrafiły nużyć.
Otwarcie pamiętam jako ostre, mogące znokautować podczas aplikacji, nie przepadałam za nim. Czegoś mi w nim było za dużo i na ten moment obstawiam porzeczkę. Natomiast uwielbiałam je za serce i bazę, bo była właśnie taka jedyna w swoim rodzaju, kremowa, zmysłowa i otulająca.
To perfumy zwracające uwagę otoczenia, zaliczyły wiele komplementów ;) Cielesne, musujące, intrygujące i naprawdę jedyne w swoim rodzaju.
Parametry miały doskonałe.

Muszę dopisać kilka słów, ponieważ dzisiaj testowałam aktualną wersję KAOS i z całą stanowczością stwierdziłam, że przeszły solidną reformulację ale o dziwo na plus :) Zostały znacząco złagodzone, wygładzone i unowocześnione. Już nie ma tu tragicznie mocnego otwarcia, kompozycja od razu jest mocno owocowa i bardzo przyjemna. Niestety parametry bardzo siadły, szczególnie jeśli chodzi o trwałość.

mamigora
mamigora

Dla mnie wciaz aktualne,żywotne, zapadające w pamięć i subtelne. Delikatne jak dotyk mchu. Drewno skąpane w jaśminowym szampanie. Siesta na polanie. Mąż bardzo zachwycon, za każdym razem;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh KAOS, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh KAOS, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KAOS marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KAOS marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Simply Jil Sander Lalique Lalique Le Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Sisley Soir de Lune Christian Dior Midnight Poison Boucheron Jaipur Bracelet Roberto Cavalli Just Cavalli Nina Ricci L'Air du Temps Marc Jacobs Decadence Priscilla Presley Indian Summer Ginestet Botrytis Christian Dior Dior Addict Torrente L`Or de Torrente The Different Company Sublime Balkiss Fendi Fendi Theorema Chanel Allure eau de parfum Lancome Magie Noire Sisley Eau du Soir Calvin Klein Truth Yves Rocher Accord Chic