Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gosh DNA 4 For Women Gosh dla kobiet

Gosh DNA 4 For Women Gosh dla kobiet

dymny
Gosh DNA 4 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 4 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 4 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia

Gosh DNA 4 For Women marki Gosh to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gosh DNA 4 For Women został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, biały pieprz i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, jaśmin i kadzidło; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, mirra i balsam tolu.

Mandarynka Biały pieprz Brzoskwinia

Gardenia Jaśmin Kadzidło

Paczula Drzewo sandałowe Mirra Balsam Tolu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gosh DNA 4 For Women by Gosh.

Gosh DNA 4 For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Gosh DNA 4 For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Gosh DNA 4 For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gosh DNA 4 For Women marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gosh DNA 4 For Women marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears In Control Curious Mona di Orio Nuit Noire Joop! Joop! Nuit d`Ete Penhaligon`s Cornubia Nicole Miller Nicole Miller Tocca Aqua Profumata Catania Chiemsee Wildcard! Tsi-La Organic Kesu Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Penhaligon`s Orange Blossom M∙A∙C Asphalt Flower Lush Twilight