Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet

Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet

Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia

Gosh DNA 1 For Women marki Gosh to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Gosh DNA 1 For Women został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są sycylijska cytryna, pomarańcza i malina; nutami serca są jaśmin wielkolistny, gardenia, kwiat pomarańczy, tuberoza i piwonia; nutami bazy są ekstrakt białego cedru, drzewo kaszmirowe, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Sycylijska cytryna Pomarańcza Malina

Jaśmin wielkolistny Gardenia Kwiat pomarańczy Tuberoza Piwonia

Ekstrakt białego cedru Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gosh DNA 1 For Women by Gosh.

Gosh DNA 1 For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Gosh DNA 1 For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Gosh DNA 1 For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gosh DNA 1 For Women marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gosh DNA 1 For Women marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Jeans Couture Glam ID Parfums Rose Divine Michael Kors Island Capri Olivier Strelli The World Is Wonderful Clean Clean Baby Girl Juliette Has A Gun Citizen Queen Lulu Castagnette Lulu B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Love & Toast Pomme Poivre Revlon Downtown Girl Lalique Lalique Edition Limitee 2011