Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet

Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet

Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia Gosh DNA 1 For Women Gosh dla kobiet Zdjęcia

Gosh DNA 1 For Women marki Gosh to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Gosh DNA 1 For Women został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są sycylijska cytryna, pomarańcza i malina; nutami serca są jaśmin wielkolistny, gardenia, kwiat pomarańczy, tuberoza i piwonia; nutami bazy są ekstrakt białego cedru, drzewo kaszmirowe, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Sycylijska cytryna Pomarańcza Malina

Jaśmin wielkolistny Gardenia Kwiat pomarańczy Tuberoza Piwonia

Ekstrakt białego cedru Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gosh DNA 1 For Women by Gosh.

Gosh DNA 1 For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Gosh DNA 1 For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Gosh DNA 1 For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gosh DNA 1 For Women marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gosh DNA 1 For Women marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Chopard Infiniment Pino Silvestre Pino Blue Les Nereides Musc de Samarkand Salvador Dali ITISLOVE Tocca Stella The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Blumarine Bellissima Roberto Capucci Opera III M. Micallef Jewel Ulric de Varens Creation N° 13 ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque