Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Gosh DNA 1 For Men Gosh dla mężczyzn

Gosh DNA 1 For Men Gosh dla mężczyzn

Gosh DNA 1 For Men Gosh dla mężczyzn Zdjęcia Gosh DNA 1 For Men Gosh dla mężczyzn Zdjęcia Gosh DNA 1 For Men Gosh dla mężczyzn Zdjęcia

Gosh DNA 1 For Men marki Gosh to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Gosh DNA 1 For Men został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy grejpfrut, mandarynka i imbir; nutami serca są nuty zielone, geranium, orzech włoski i jagody jałowca; nutami bazy są ambra, białe piżmo, paczula i wetyweria.

Bergamotka Różowy grejpfrut Mandarynka Imbir

Nuty zielone Geranium orzech włoski Jagody jałowca

Ambra Białe piżmo Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gosh DNA 1 For Men by Gosh.

Gosh DNA 1 For Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Gosh DNA 1 For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Gosh DNA 1 For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gosh DNA 1 For Men marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gosh DNA 1 For Men marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza 2007 Van Cleef & Arpels Tsar Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Victoria`s Secret Very Sexy Dare Jaguar Jaguar Fresh Man Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Salvador Dali Black Sun Sport Canali Winter Tale Special Edition Franck Olivier Eau de Passion Men Roxana Illuminated Perfume Q