Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

By Gosh Gosh dla mężczyzn

By Gosh Gosh dla mężczyzn

By Gosh Gosh dla mężczyzn Zdjęcia By Gosh Gosh dla mężczyzn Zdjęcia By Gosh Gosh dla mężczyzn Zdjęcia

By Gosh marki Gosh to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, By Gosh został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są bergamotka, galbanum, rozmaryn, bazylia, pachnotka, szałwia muszkatołowa i ananas; nutami serca są kmin, kardamon, imbir, szafran, pieprz, lawenda, estragon i wetyweria; nutami bazy są agar (oud), cedr, drzewo sandałowe, wetyweria, paczula, drzewo gwajakowe, ambra, piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Galbanum Rozmaryn Bazylia Pachnotka Szałwia muszkatołowa Ananas

Kmin Kardamon Imbir Szafran Pieprz Lawenda Estragon Wetyweria

Agar (oud) Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula Drzewo gwajakowe Ambra Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about By Gosh by Gosh.

By Gosh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh By Gosh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh By Gosh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum By Gosh marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu By Gosh marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Davidoff Echo L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Hermes Hermessence Poivre Samarcande Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Etro Benetroessere Raving Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Lisa Hoffman Japanese Agarwood Mazzolari Patchouli Michael Michalsky Michalsky for Men La Bouquetiere L'Aristocrate Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum