Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bitch Gosh dla kobiet

Bitch Gosh dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Bitch Gosh dla kobiet Zdjęcia

Bitch marki Gosh to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i róża; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Róża

Jaśmin Drzewo sandałowe Brzoskwinia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bitch by Gosh.

Bitch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Bitch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Bitch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bitch marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bitch marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Abinoam Cobice Romeo Gigli Romeo Gigli The Body Shop White Musk Yllozure Yllozuria Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Nicole Farhi Bleu Azur Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal CnR Create Capricorn Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Grossmith Shem - el- Nessim IKKS Private Only for Men