Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bitch Gosh dla kobiet

Bitch Gosh dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Bitch Gosh dla kobiet Zdjęcia

Bitch marki Gosh to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i róża; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Róża

Jaśmin Drzewo sandałowe Brzoskwinia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bitch by Gosh.

Bitch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Bitch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Bitch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bitch marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bitch marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Roberto Verino Verino Pour Homme Stella Cadente Aqua Liz Claiborne Curve Connect for Men Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Esteban Tourbillon de thé Liz Claiborne Mambo Mix Sarah Jessica Parker Twilight Ramon Molvizar Precious La Prairie Life Threads Silver IKKS Private Only for Men Lulu Beauty Gigi