Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Be My KAOS Gosh dla kobiet

Be My KAOS Gosh dla kobiet

Be My KAOS marki Gosh to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka, melon, morela i gruszka; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia, brazylijskie drzewo różane, lilia i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Śliwka Melon Morela Gruszka

Jaśmin Róża Konwalia Brazylijskie drzewo różane Lilia Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be My KAOS by Gosh.

Be My KAOS Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh Be My KAOS, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh Be My KAOS, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be My KAOS marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be My KAOS marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Davidoff Cool Water Wave Paco Rabanne Ultrared Adidas Pure Lightness Calypso St. Barth Lily Jean Patou Eau de Patou Saint Amour Si Pure Carla Fracci Odette Charriol Charriol Eau de Toilette S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Bronnley Apricot & Almond Korloff Paris Korloff