Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Lovelily GoodTrueBeautiful dla kobiet

Lovelily GoodTrueBeautiful dla kobiet

Lovelily marki GoodTrueBeautiful to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Lovelily został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są liczi, kiwi, jabłko i kwiat gruszy; nutami serca są jaśmin, lilia, magnolia, osmantus, gardenia i nektar figowy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, wanilia, cukier, fasolka tonka, drzewo tekowe, kakao i kokos.

Liczi Kiwi Jabłko Kwiat gruszy

Jaśmin Lilia Magnolia Osmantus Gardenia Nektar figowy

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Cukier Fasolka tonka Drzewo tekowe Kakao Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovelily by GoodTrueBeautiful.

Lovelily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum GoodTrueBeautiful Lovelily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu GoodTrueBeautiful Lovelily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovelily marki GoodTrueBeautiful. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovelily marki GoodTrueBeautiful reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Sweet Darling The Body Shop Chymara Luciano Soprani Flirt Issimo Lulu Castagnette LuluCastagnette IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Boadicea the Victorious Intense Coty Ici Lancome Chrysalide Now or Never O Boticario Egeo Dolce Avril Lavigne Forbidden Rose Etienne Aigner Clear Day Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache