Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet

Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet

Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet Zdjęcia Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet Zdjęcia Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet Zdjęcia

Forever Lily marki GoodTrueBeautiful to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Nutami głowy są goździk (przyprawa), cytryna amalfi i liczi; nutami serca są liść figi i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Goździk (przyprawa) Cytryna Amalfi Liczi

Liść figi Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Lily by GoodTrueBeautiful.

Forever Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum GoodTrueBeautiful Forever Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu GoodTrueBeautiful Forever Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Lily marki GoodTrueBeautiful. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Lily marki GoodTrueBeautiful reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Annayake Matsuri Jacomo Paradox Green Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Montale Oriental Flowers Al Haramain Perfumes Affaf Jovoy Paris Terra Incognita La Perla Charme Lace Collection DSH Perfumes Parfum de Luxe Rasasi Roaa Romane Vida Wild Lotus