Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet

Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet

Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet Zdjęcia Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet Zdjęcia Forever Lily GoodTrueBeautiful dla kobiet Zdjęcia

Forever Lily marki GoodTrueBeautiful to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Nutami głowy są goździk (przyprawa), cytryna amalfi i liczi; nutami serca są liść figi i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Goździk (przyprawa) Cytryna Amalfi Liczi

Liść figi Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Lily by GoodTrueBeautiful.

Forever Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum GoodTrueBeautiful Forever Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu GoodTrueBeautiful Forever Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Lily marki GoodTrueBeautiful. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Lily marki GoodTrueBeautiful reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Lancome Miracle Intense Stella McCartney Stella in Two Amber Al-Rehab Sultana Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 The Body Shop Neroli Jasmin Parfums Elite Miss Elite Model In Love Jesus Del Pozo Ambar Detaille Alizee Nejma Nejma 4