Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Reverie Pure Gloria Vanderbilt dla kobiet

Reverie Pure Gloria Vanderbilt dla kobiet

Reverie Pure marki Gloria Vanderbilt to kwiatowe perfumy dla kobiet. Reverie Pure został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe.

Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reverie Pure by Gloria Vanderbilt.

Reverie Pure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gloria Vanderbilt Reverie Pure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gloria Vanderbilt Reverie Pure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reverie Pure marki Gloria Vanderbilt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reverie Pure marki Gloria Vanderbilt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Halloween Halloween Fatal Rose Michel Klein Un Air de Comedie Abercrombie & Fitch 41 Nina Ricci L`Air du Temps Noel DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Calypso Christiane Celle Calypso Rose Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Kate Spade Kate Spade Puredistance Antonia Florascent Mimosa