Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Reverie Gloria Vanderbilt dla kobiet

Reverie Gloria Vanderbilt dla kobiet

Reverie marki Gloria Vanderbilt to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Reverie został wydany w 1999 roku. Reverie stworzyli Christine Nagel i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, brzoskwinia i ananas; nutami serca są irys, jaśmin, cynamon i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia Ananas

Irys Jaśmin Cynamon Orchidea

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reverie by Gloria Vanderbilt.

Reverie Recenzje Perfum

amanda
amanda

Mam możliwość poznać drugi z perfum Glorii.
Po Vanderbilcie autorstwa Sopfii Grojsman,ten zapach innego autorstwa również nic nie ustępuje urodzie.
Mimo różnicy kilkunastu lat i innych twórców,zapachy te mają jedną wspólną cechę.
To gratka dla miłośników vintage, zpachów z głębią,takich jakich już na co dzień nie spotykamy w horendalnych ilościach na co drugiej, trzeciej osobie.
Vanderblit jest zbyt trudny do noszenia dla kogoś nie przpadającego za zbytnim bogactwem nut, zbytnią gęstością zapachu ,tak Reverie wyda się z goła łagodniejsze.
Ktoś kto nie jest wielbicielem,poszukiwaczem dawniejszych perfum, w tych właśnie nie poczuje tej różnicy zbytnio.
Reverie pozbawione jest aldehydowej powłoczki,która jest sporą zaporą dla osób nie przepadających za tą trudną na obecne czasy nutą.
Owoce łączące się z aromatem cynamonu,tonka,drewna sandałowego utworzyły ciepły zapach,ale na tyle by można go nosić latem bez obciążenia siebie i otoczenia.
Zapach ogólnie jest dość lekki, nie wbija się w skórę ciężar cynamonu,przyprawowego tonka.
Wanilii jest na tyle tylko,że troszkę muska całość.
Zapach uważam zbytnio nie odstający od dzisiejszych,chociaż wprawny nos dostrec może pewne różnice.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gloria Vanderbilt Reverie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gloria Vanderbilt Reverie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reverie marki Gloria Vanderbilt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reverie marki Gloria Vanderbilt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Versace Versus Donna Vera Wang Princess Burberry Burberry Brit Gold Revlon Charlie Gold Matthew Williamson Matthew Williamson Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Prince Matchabelli Ginger Lotus Alexandra de Markoff Alexandra Tonatto Profumi M'oma Atkinsons Jais