Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Gloria Vanderbilt dla kobiet

Fatale Gloria Vanderbilt dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 4

tuberozowy

Fatale marki Gloria Vanderbilt to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fatale został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, wanilia i brzoskwinia.

Tuberoza Wanilia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale by Gloria Vanderbilt.

Fatale Recenzje Perfum

Fatale by Gloria Vanderbilt 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gloria Vanderbilt Fatale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gloria Vanderbilt Fatale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale marki Gloria Vanderbilt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale marki Gloria Vanderbilt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Stella McCartney Stella in Two Amber Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Bath and Body Works Moonlight Path Jeanne Arthes Sultane Silver Lili Bermuda Passion Flower Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Oriflame Giordani Gold Shine Gres Cabotine Moon Flower Bath and Body Works Dark Kiss Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan