Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Gloria Vanderbilt dla kobiet

Fatale Gloria Vanderbilt dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 4

tuberozowy

Fatale marki Gloria Vanderbilt to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fatale został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, wanilia i brzoskwinia.

Tuberoza Wanilia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale by Gloria Vanderbilt.

Fatale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gloria Vanderbilt Fatale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gloria Vanderbilt Fatale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale marki Gloria Vanderbilt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale marki Gloria Vanderbilt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Enchanting Amouage Amouage Homage Escada Escada Etro Heliotrope Houbigant Raffinee Coty Wild Musk DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Creed Angelique Encens Thomas Sabo Charm Rose Smell Bent Monaco-Dependant Amanda Lepore Amanda Lush Imogen Rose