Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Gloria Vanderbilt dla kobiet

Fatale Gloria Vanderbilt dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 4

tuberozowy

Fatale marki Gloria Vanderbilt to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fatale został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, wanilia i brzoskwinia.

Tuberoza Wanilia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale by Gloria Vanderbilt.

Fatale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gloria Vanderbilt Fatale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gloria Vanderbilt Fatale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale marki Gloria Vanderbilt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale marki Gloria Vanderbilt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme Individuelle Al-Rehab Taif Guy Laroche J'ai Osé Boucheron Trouble eau Legere Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Dana Navy Satellite Ipanema Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Penhaligon`s Cornubia Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Nanette Lepore Nanette Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum