Marki » F-H » drzewne « Grupy

Very Irresistible Summer for Men 2006 Givenchy dla mężczyzn

Very Irresistible Summer for Men 2006 Givenchy dla mężczyzn

Miałem: 1

orzechowy

Very Irresistible Summer for Men 2006 marki Givenchy to drzewne perfumy dla mężczyzn. Very Irresistible Summer for Men 2006 został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak sezam, cedr virginia, orzech włoski, mięta i grejpfrut.

Sezam Cedr Virginia orzech włoski Mięta Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Summer for Men 2006 by Givenchy.

Very Irresistible Summer for Men 2006 Recenzje Perfum

amen
amen

Jak dla mnie pachnie jak czekolada nadziewana owocami, trochę kakaowy przełamany świeżością. Zapach niezmiernie udany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Summer for Men 2006 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Summer for Men 2006 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Alfred Dunhill Dunhill Fresh Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Benetton Cumbia Colors Man Montale Sandal Sliver Guerlain Vetiver Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Oriflame Eclat for Men Teufels Kuche Demonic Slayer Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver