Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Very Irresistible Soleil d'Etè Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny
lekko korzenny

Very Irresistible Soleil d'Etè marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Very Irresistible Soleil d'Etè został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są liczi i róża; nutami serca są jaśmin, anyż gwiazdkowaty, plumeria i róża; nutą bazy jest sosna.

Liczi Róża

Jaśmin Anyż gwiazdkowaty Plumeria Róża

Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Soleil d'Etè by Givenchy.

Very Irresistible Soleil d'Etè Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Soleil d'Etè marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Soleil d'Etè marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Clinique Clinique Happy Courreges Sweet Courreges Jennifer Lopez Love at First Glow Donna Karan DKNY Women Summer Liz Claiborne Spark Seduction Anna Sui Night of Fancy LR Desperate Housewives Bree Mally Mally Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Max Azria BCBGirls Metro