Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Very Irresistible Sensual Givenchy dla kobiet

Very Irresistible Sensual Givenchy dla kobiet

lekko korzenny
Very Irresistible Sensual Givenchy dla kobiet Zdjęcia Very Irresistible Sensual Givenchy dla kobiet Zdjęcia Very Irresistible Sensual Givenchy dla kobiet Zdjęcia Very Irresistible Sensual Givenchy dla kobiet Zdjęcia Very Irresistible Sensual Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Very Irresistible Sensual marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Very Irresistible Sensual został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, paczula, wanilia, anyż gwiazdkowaty i róża.

Piwonia Paczula Wanilia Anyż gwiazdkowaty Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Sensual by Givenchy.

Ange ou Demon Tendre

Very Irresistible Sensual Recenzje Perfum

adarca
adarca

Piękne, głębokie, zmysłowe, otulające, z lekkim ogonkiem. Słodycz nie przesłodzona. Szalenie kobiece. Nie jestem zwolenniczką typowo kwiatowyh perfum, ale te rozwijają się na mojej skórze wspaniale. Często komplementowane, wzudzają zainteresowanie. Projekcja doskonała. Wieczorowe, na chłodne i zimne dni. Tworzą aurę tajemniczości. Róża króluje w pięknym wydaniu. Nie znam lepszych perfum, gdzie róża tak by mi się podobała. Mają cudny, lekko balsamiczny wydźwięk. Brakuje mi w nich pazura (albo ten pazur jest niepomalowany), a mimo to uważam je za objawienie. Super sexowne, super luksusowe. Wspaniałe.

grudzienszal
grudzienszal

Moje pierwsze skojarzenie-pachnie jak Ange ou Demon Tendre Givenchy gdy się już osadzi na skórze.Może tylko mniej intensywnie.
Jest gęsto-różano-słodko, elegancko i zmysłowo. Zawarta tu słodycz nie jest banalna i klejąca, lecz przełamana chłodem szlachetnieje i pokazuje pazur.To anyż jest tego sprawcą.
Warto wypróbować.

samsara
samsara

Wow!!! już dawno nic tak mi się nie spodobało i nie zaskoczyło, może dlatego że nie jestem fanka pierwowzoru, ale wersja Sensual jest magiczna-mocna słodko, słodka i wytrawna kompozycja, kojarzą mi się z winem z najwyższej półki, na które stać nielicznych-to powiew luksusu, są naprawdę wyjątkowe anyżowo-różane,wykwintne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Sensual, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Sensual, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Sensual marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Sensual marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Stella McCartney Stella Christian Dior Midnight Poison Lancome Miracle Bvlgari Jasmin Noir Christian Dior Dior Addict Burberry Burberry Brit Chopard Madness John Galliano John Galliano Giorgio Armani Emporio Armani Lei Cacharel Noa Perle Elizabeth Arden 5th Avenue Calvin Klein Eternity Torrente L`Or de Torrente Laura Biagiotti Roma Yves Saint Laurent Elle Givenchy Absolutely Irresistible Jimmy Choo Jimmy Choo Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau