Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

lekko korzenny
Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 został wydany w 2006 roku. Nutę głowy stanowi anyż gwiazdkowaty; nutami serca są róża, goździk (przyprawa), goździk (roślina) i róża liv tyler; nutą bazy jest paczula.

Anyż gwiazdkowaty

Róża Goździk (przyprawa) Goździk (roślina) Róża Liv Tyler

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 by Givenchy.

Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Ralph Lauren Glamourous Bond No 9 Chelsea Flowers Esteban Oriental Flower Bath and Body Works Gardenia Brooks Brothers New York for Ladies Nicolai Parfumeur Createur Odalisque REN Rosa Maya Yardley Heritage Collection: Geranium Campos de Ibiza Flor de Almendra Nazareno Gabrielli Nazareno Guerlain Idylle Eau de toilette