Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet

cynamonowy
miodowy
Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są imbir, pomarańcza i biały miód; nutami serca są cynamon, anyż gwiazdkowaty i róża; nutą bazy jest wanilia.

Imbir Pomarańcza Biały miód

Cynamon Anyż gwiazdkowaty Róża

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver by Givenchy.

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Donna Karan Black Cashmere Hermes Un Jardin En Mediterranee Hermes Hermessence Ambre Narguile Reminiscence Patchouli Escada Escada Magnetism Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Hermes Un Jardin Sur Le Nil Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cacharel Eden Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Ambre Sultan Mauboussin Mauboussin Sisley Eau du Soir Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Cacharel LouLou Jean Paul Gaultier Classique Intense Thierry Mugler Angel Eau Sucree Chloe Love Eau Intense