Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Givenchy dla kobiet

Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Givenchy dla kobiet

Mam: 1

lekko korzenny
Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 marki Givenchy to aromatyczne perfumy dla kobiet. Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mięta, anyż gwiazdkowaty, czarna porzeczka, róża i mleko.

Mięta Anyż gwiazdkowaty Czarna porzeczka Róża Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 by Givenchy.

Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Aramis Aramis A Diptyque L'Eau de L'Eau Emilio Pucci Sole 149 Maitre Parfumeur et Gantier Baime Penhaligon`s Douro Fred Hayman Hollywood for Men Playboy Ibiza Demeter Fragrance White Russian Ayala Moriel Lovender Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer