Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Very Irresistible Givenchy L’Intense Givenchy dla kobiet

Very Irresistible Givenchy L’Intense Givenchy dla kobiet

Very Irresistible Givenchy L’Intense Givenchy dla kobiet Zdjęcia Very Irresistible Givenchy L’Intense Givenchy dla kobiet Zdjęcia Very Irresistible Givenchy L’Intense Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Very Irresistible Givenchy L’Intense marki Givenchy to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Very Irresistible Givenchy L’Intense został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi Śliwka; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo i paczula.

Śliwka

Róża

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Givenchy L’Intense by Givenchy.

Rose Absolue
F for Fascinating Night

Very Irresistible Givenchy L’Intense Recenzje Perfum

newrrn
newrrn

Pierwszy kontakt w drogerii - pustka w głowie. Kilkukrotne testy z odlewek - szampon dobrej jakości.
Dzisiaj resztką popsikałam włosy i wiecie co? Zauroczył mnie. Kolejny przykład na to, że perfumy należy testować wielokrotnie, a oceniać je z rozwagą.
Widzę ogród podobny do mojego, za domem, nieco zapuszczony, bez zbędnego nadęcia, pełen dzikich kwiatów, a nawet chwastów. Tam, nad świeżo rozwiniętymi pąkami róży pochylają się gałęzie starej śliwy, dającej soczyste, wciąż jeszcze twarde owoce.
A za ogrodem płynie wąski strumyk- voilà, mamy naszą wilgoć paczuli. Lekki wiatr nadaje lekkości całej sytuacji, ale niesie zapach róż dalej... Tak jak piżmo nadaje głębi tej kompozycji. Sierpniowy nastrój i ja, na przekór wszystkiemu nie w jakimś nadmorskim kurorcie, a w moim skromnym ogrodzie.
Jestem w domu.

dianthus
dianthus

Początek kwaśny na kształt pierwszych Agent Provocateur, lecz gładszy, nie taki kłujaco-ostry, chwilę później dołącza wrażenie mroku obecne w AP L'Agent i zapach natychmiastowo wchodzi na ścieżkę bazową Very Irresistible. Po kilkunastu minutach dołącza efekt bezpruderyjnej nagości, który znajduje w Boudoir, ta słodycz lepkiego soku na stole, jak ktoś pięknie nazwał w jednej z recenzji. Nie mogę uwolnić się od widoku barokowego wnętrza z naga kobietą. Tym razem nie jest to muza rubensowska, jaką znajduje w Boudoir. To nowoczesna kobieta o smukłych kształtach, pozująca do zmysłowej, eleganckiej sesji fotograficznej. Zapach Givenchy utrzymuje w sobie pewna nutę sztuczności, czuję ją także w Nu. Jest to niby plastik, jakieś tworzywo sztuczne, może zapach skajowych kanap w klubie?. Ponieważ nie potrafię nigdy wyodrębnić śliwki w perfumach od początku mogę mówić jedynie o róży, słodko-pudrowej, niezwykle delikatnej, której moc i wieczorowy seksapil dają paczula (ta z L'Agent), nowoczesny klubowy wymiar nuta tworzywa sztucznego (Nu), a wdzięk nadaje powinowactwo do pierwszych Very Irresistible. Zapach na parkiet, gdzie jest ciemno, gorąco, a atmosfera upaja feromonami i gęstnieje wraz z postępem nocy :). Jedyne perfumy, za które usłyszałam komplement przemiły i nie do przytoczenia na F. :D
Trwałość niewielka, może 3h na skórze, na ubraniu godzin nieco więcej, za to projekcja idealna na...parkiet :). W trakcie nocy wymaga "dopsikiwania". Ich czar uaktywnia się po zmroku, w dzień, czar pryska...

amanda
amanda

No proszę jak to zapachy inaczej na każdym wychodzą.
U mnie z kolei słodycz jest na zupełnie dalszym planie a najbardziej wyczuwalne są lekko kwaskowate owoce.
Mogłabym umieścić obok śliwki,ale takiej jeszcze niedojrzałej,twardej i kwaskowatej czerwone porzeczki właśnie.
Z dalsza natomiast mam przyjemną wanilię,która delikatnie daje znać o sobie miękkością.
Paczuli niestety w żadnym momencie nie wychwytuję a róża jest w towarzystwie owoców.
Bardzo fajny zapach do pracy z nutą elegancji,dyskretny,nikogo nie drażni a wprost przeciwnie przyciąga uwagę.
Ja jedynie zawiodłam się na jednej lini.Szukałam dojrzałej słodkiej śliwy a dostałam ją na odwrót.
Nie zmienia to faktu,że i pomimo tego zapach mi się podoba,bo z czasem przybiera pudrowość i nieco bardziej się osładza.

grudzienszal
grudzienszal

Zapach z tej samej lini co Very Irresistible,tylko tu róża jest bardziej pudrowa.Właściwie wystarczy jedno zdanie aby je opisać- słodka, różana konfitura z domieszką śliwki, w której od czasu do czasu wyłazi paczula.Pod koniec dnia śliwka nabiera mocy i coraz smielej sobie poczyna.I to jest fajne!Szkoda,że tak blisko mojej skóry.Projekcja kiepska.

anna69
anna69

Aż trudno uwierzyć, że tak dobre perfumy nie mają jeszcze żadnej recenzji.
Osobiście bardzo lubię zapachy Givenchy. Dla mnie mają one jakąś jedną, charakterystyczną nutkę, która odróżnia je od innych marek, a przy tym nie powoduje, że różne zapachy Givenchy są do siebie podobne.
Tę charakterystyczną nutkę wyczuwam też w L'Intense,ale w L'Intense czuję jeszcze bardzo wiele dobrego. Przede wszystkim skład; uwielbiam śliwkę, paczulę, piżmo a nawet różę w takim wydaniu.
Samo otwarcie zapachu jest dla mnie paczulowo-wytrawno-zielone, choć trwa ono tylko maleńką chwilkę,bo do pięknej, mało ziemistej paczuli prawie natychmiast dołącza róża i to w wyjątkowo wytwornej odsłonie. Ta róża mogłaby być królową, ale jak to królowa, ustępuje miejsca, by doglądać królestwa. I wtedy pojawia się śliwka bardzo dojrzała, prawie czarna, soczysta i miodowo-słodka. Ta śliwka to prawie gęsta,esencjonalna konfitura śliwkowo-różana,bardzo przyjemna,słodka i doprawiona odrobiną piżma. W takim dostojnym różanym wydaniu nie znajduję śliwki w żadnym innym zapachu. Nie jest to śliwka w rozwodnionym dżemiku, czy owocowej pulpie, tu widać efekt doskonałego przygotowania, wielkiej staranności, poświęconego czasu i uwagi.
To zdecydowało, że zapach jest kobiecy, ma klasę. Bardzo przyjemnie się go nosi, bo jest elegancki, ciepły, zdecydowanie poprawia nastrój.
Jego wyczuwalna słodycz nie jest ani ulepna ani totalna,stąd daje on przestrzeń noszącej go osobie. Mimo to można się nim otulić jak pięknym szalem w kremowym kolorze.
W jesiennym czasie zapach ten sprawdzi się doskonale. Będzie ulubionym i koniecznym dodatkiem, którego obecność będzie zauważalna przez długi czas.
Mój faworyt tej jesieni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Givenchy L’Intense marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Givenchy L’Intense marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Shiseido Zen Kenzo Le Monde Est Beau Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Eau de Parfum Cartier La Panthere Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Lacoste Lacoste Pour Femme Guerlain La Petite Robe Noir Tom Ford Black Orchid Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Laura Biagiotti Roma Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Miss Dior Le Parfum Hermes 24 Faubourg Givenchy Hot Couture John Galliano John Galliano Chanel Coco Eau de Toilette