Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Givenchy dla kobiet

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Givenchy dla kobiet

lekko korzenny

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty i cytryna; nutami serca są konwalia i tangeryna; nutami bazy są piwonia i werbena cytrynowa.

Anyż gwiazdkowaty Cytryna

Konwalia Tangeryna

Piwonia Werbena cytrynowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance by Givenchy.

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Paradise Passion L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Clinique Clinique Happy Smile Click Escada Escada Moon Sparkle Salvador Dali Little Kiss L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne S. Cute Love Berry Red La Senza Undiscovered So...? So...? What Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Jeanne Arthes Lover