Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Un Air d'Escapade Givenchy dla kobiet

Un Air d'Escapade Givenchy dla kobiet

tropikalny
Un Air d'Escapade Givenchy dla kobiet Zdjęcia Un Air d'Escapade Givenchy dla kobiet Zdjęcia Un Air d'Escapade Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Un Air d'Escapade marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Air d'Escapade został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kwiat grejpfruta, liczi, mandarynka i biała brzoskwinia; nutami serca są gardenia, róża i osmantus; nutami bazy są ekstrakt białego cedru, drzewo sandałowe, mleko i piżmo.

Kwiat grejpfruta Liczi Mandarynka Biała brzoskwinia

Gardenia Róża Osmantus

Ekstrakt białego cedru Drzewo sandałowe Mleko Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d'Escapade by Givenchy.

Un Air d'Escapade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Un Air d'Escapade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Un Air d'Escapade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d'Escapade marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d'Escapade marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Gardenia Avon Shine Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Bruno Acampora Blu Demeter Fragrance Red Poppies Eclectic Collections Excellence O Boticario Innamorata Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Lulu Beauty Dame Basile Basile Style Femme