Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Play Sport Givenchy dla mężczyzn

Play Sport Givenchy dla mężczyzn

Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Play Sport marki Givenchy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Play Sport został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kwiat imbiru, bergamotka, cytryna i mięta; nutami serca są pieprz i amyris; nutą bazy jest piżmo.

Kwiat imbiru Bergamotka Cytryna Mięta

Pieprz Amyris

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Play Sport by Givenchy.

Biotherm Homme Force

Play Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Play Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Play Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Play Sport marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Play Sport marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Creed Neroli Sauvage Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Avon Mesmerize Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Manuel Canovas L`ile Bleue Guerlain Eau de Cologne du Coq Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Masaki Matsushima mat; blue Avon Simple Elements Warm Sunshine Caron Alpona Demeter Fragrance Fiery Curry Henri Bendel Persian Lime & Pepper