Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Play Sport Givenchy dla mężczyzn

Play Sport Givenchy dla mężczyzn

Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Play Sport Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Play Sport marki Givenchy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Play Sport został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kwiat imbiru, bergamotka, cytryna i mięta; nutami serca są pieprz i amyris; nutą bazy jest piżmo.

Kwiat imbiru Bergamotka Cytryna Mięta

Pieprz Amyris

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Play Sport by Givenchy.

Biotherm Homme Force

Play Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Play Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Play Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Play Sport marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Play Sport marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Calvin Klein CK One Summer Clinique Clinique Happy Rochas Eau de Rochas Benetton Benetton Cold Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Joop! Joop! Homme Summer Temptation Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Manuel Canovas Route Mandarine Fresh Citron de Vigne Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Ortigia Sicilia Orange Blossom