Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Play For Her Givenchy dla kobiet

Play For Her Givenchy dla kobiet

Mam: 29 Miałem: 18 Chcę: 16 Ukochany zapach: 1

Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Play For Her marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Play For Her został wydany w 2010 roku. Play For Her stworzyli Emilie (Bevierre) Coppermann i Lucas Sieuzac. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, różowy pieprz, groszek pachnący i brzoskwinia; nutami serca są gardenia tahitańska, orchidea, amyris i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, benzoes i fasolka tonka.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Różowy pieprz Groszek pachnący Brzoskwinia

Gardenia tahitańska Orchidea Amyris Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Play For Her by Givenchy.

Gucci Premiere Eau de Toilette
Play For Her Intense

Play For Her Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Jak dla mnie słodkawy, waniliowo owocowy zapach z domieszką pudru, czuję w nim coś pikantnego, może różowy pieprz? i takią specyficzną fizjologiczną nutę którą wyczuwam np w Gucci Bamboo lub w wielu woskach Kringle Candle.
Bardzo mnie urzekł w postaci próbki, natomiast mając dużą butelkę szybko mnie umęczył.
Z jednej strony nie kojarzę podobnego zapachu, z drugiej jednak powiedziałabym o nim bezpłciowy, banalny słodki zapach. Taki niepoważny, nie seksowny, nie elegancki. Zdecydowanie dla nastolatki, młodej dziewczyny na co dzień.
Flakon dla mnie okropny.
Ten zapach na mnie nie był zbyt trwały, nie rozwijał się i kompletnie nie był wyczuwany w towarzystwie.

marta2210
marta2210

Spotkałam się z wieloma opiniami które mówią że Play są oklepane i wtórne. Muszę powiedzieć że się z tym nie zgadzam. Osobiście nie spotkałam podobnego zapachu. Jest bardzo nowoczesny, ma pudrową otulającą nutkę. Moim zdaniem jest to zapach zmysłowy ale nienachalny.

Zwykle przy pisaniu recenzji opisuję moje pierwsze spotkanie z zapachem. W tym wypadku wyglądało to tak, że dostałam próbkę, i wsadziłam ją do mojej szkatułki z biżuterią. Ostatnio po otwarciu szkatułki poczułam cudowny zapach. Był to Play zmieszany z zapachem skóry. Coś pięknego.

Wyczuwam lekkie podobieństwo do Signoriny (może to za sprawą różowego pieprzu?) ale Play są bardziej zdecydowane i mniej kremowe. Nie wiem dlaczego, ale wyczuwam malinę której nie ma w składzie. Bardzo podobają mi się nuty drzewne w bazie. Trwałość jest zadowalająca. Jestem też dużą fanką starszego brata Play- czyli wersji Intense.

grudzienszal
grudzienszal

Zapach pełen optymizmu. Play jest zapachem radosnym , zadziornym,zmysłowym i uwodzicielskim.Najbardziej wyczuwalna jest orchidea i kwiat pomarańczy,a całość podbita nutą drzewną i pieprzem,co dodaje im tajemniczości i kobiecości. Ogromnym plusem jest to, że długo się utrzymuje.Jak do tej pory z marki Givenchy najbardziej ekonomiczne perfumy(pod względem zapachu,jego trwałości i finansów).U mnie nr 1.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Play For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Play For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Play For Her marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Play For Her marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Si Giorgio Armani Armani Mania Calvin Klein CK IN2U for Her Lancome Hypnose Lancome La Vie Est Belle Torrente L`Or de Torrente Giorgio Armani Armani Code for Women Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Lancome Tresor Midnight Rose Trussardi My Name Pierre Balmain Extatic Fendi Fendi Theorema Christian Dior Midnight Poison Guess Guess Seductive I'm Yours Moschino Moschino Funny! M. Micallef Royal Muska Guerlain Shalimar Parfum Initial Lady Gaga Fame Jimmy Choo Jimmy Choo