Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Play For Her Givenchy dla kobiet

Play For Her Givenchy dla kobiet

Mam: 27 Miałem: 16 Chcę: 16 Ukochany zapach: 1

Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia Play For Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Play For Her marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Play For Her został wydany w 2010 roku. Play For Her stworzyli Emilie (Bevierre) Coppermann i Lucas Sieuzac. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, różowy pieprz, groszek pachnący i brzoskwinia; nutami serca są gardenia tahitańska, orchidea, amyris i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, benzoes i fasolka tonka.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Różowy pieprz Groszek pachnący Brzoskwinia

Gardenia tahitańska Orchidea Amyris Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Play For Her by Givenchy.

Play For Her Intense
Gucci Premiere Eau de Toilette

Play For Her Recenzje Perfum

marta2210
marta2210

Spotkałam się z wieloma opiniami które mówią że Play są oklepane i wtórne. Muszę powiedzieć że się z tym nie zgadzam. Osobiście nie spotkałam podobnego zapachu. Jest bardzo nowoczesny, ma pudrową otulającą nutkę. Moim zdaniem jest to zapach zmysłowy ale nienachalny.

Zwykle przy pisaniu recenzji opisuję moje pierwsze spotkanie z zapachem. W tym wypadku wyglądało to tak, że dostałam próbkę, i wsadziłam ją do mojej szkatułki z biżuterią. Ostatnio po otwarciu szkatułki poczułam cudowny zapach. Był to Play zmieszany z zapachem skóry. Coś pięknego.

Wyczuwam lekkie podobieństwo do Signoriny (może to za sprawą różowego pieprzu?) ale Play są bardziej zdecydowane i mniej kremowe. Nie wiem dlaczego, ale wyczuwam malinę której nie ma w składzie. Bardzo podobają mi się nuty drzewne w bazie. Trwałość jest zadowalająca. Jestem też dużą fanką starszego brata Play- czyli wersji Intense.

grudzienszal
grudzienszal

Zapach pełen optymizmu. Play jest zapachem radosnym , zadziornym,zmysłowym i uwodzicielskim.Najbardziej wyczuwalna jest orchidea i kwiat pomarańczy,a całość podbita nutą drzewną i pieprzem,co dodaje im tajemniczości i kobiecości. Ogromnym plusem jest to, że długo się utrzymuje.Jak do tej pory z marki Givenchy najbardziej ekonomiczne perfumy(pod względem zapachu,jego trwałości i finansów).U mnie nr 1.

Play For Her by Givenchy 3.71 out of 5 based on 37 ratings and 2 user reviews

Givenchy Play For Her 2.5 oz Eau de Parfum Spray
97.50 USD
Givenchy Play For Her Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Givenchy Play For Her Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Play For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Play For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Play For Her marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Play For Her marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein CK IN2U for Her Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Armani Mania Lancome Hypnose Trussardi My Name Giorgio Armani Si Lancome Tresor Midnight Rose Lancome La Vie Est Belle Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Giorgio Armani Armani Code for Women Torrente L`Or de Torrente Lady Gaga Fame Guess Guess Seductive I'm Yours M. Micallef Royal Muska Jimmy Choo Jimmy Choo Moschino Moschino Funny! Guerlain Shalimar Parfum Initial Christian Dior Midnight Poison Avon Little Red Dress Puma Flowing