Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Pi Original Code Givenchy dla mężczyzn

Pi Original Code Givenchy dla mężczyzn

migdałowy

Pi Original Code marki Givenchy to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Pi Original Code został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są rozmaryn, mandarynka, estragon i bazylia; nutami bazy są fasolka tonka, migdał, benzoes, wanilia, i cedr.

Rozmaryn Mandarynka Estragon Bazylia

Fasolka tonka Migdał Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pi Original Code by Givenchy.

Pi Original Code Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Pi Original Code, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Pi Original Code, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pi Original Code marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pi Original Code marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Pi Laura Biagiotti Venezia Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Pierre Cardin Revelation Energy Rene Lezard Identite for Men Penhaligon`s Hammam Bouquet Montale Red Vetyver Nez a Nez Marron Chic Creed Santal Imperial Jacques Fath Yang Imperial Smell Bent Incensed Yves Saint Laurent Belle d`Opium