Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Pi Neo Ultimate Equation Givenchy dla mężczyzn

Pi Neo Ultimate Equation Givenchy dla mężczyzn

skórzany

Pi Neo Ultimate Equation marki Givenchy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutą serca jest nuty drzewne; nutami bazy są ambra, wanilia i skóra.

Bergamotka Mandarynka

Nuty drzewne

Ambra Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pi Neo Ultimate Equation by Givenchy.

Pi Neo Ultimate Equation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Pi Neo Ultimate Equation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Pi Neo Ultimate Equation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pi Neo Ultimate Equation marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pi Neo Ultimate Equation marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bond No 9 Eau de New York Air-Val International Winnie The Pooh Jovoy Paris Hesperide Carthusia Via Camerelle Xerjoff Mefisto Yves Rocher Ode a la Joie Bond No 9 Nouveau Bowery O Boticario Ma Cherie DSH Perfumes Menthe Moderne Sage Machado Sage & Citrine Guerlain La Cologne Du Parfumeur Azzaro Chrome Bois Precieux