Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Pi Leather Jacket Givenchy dla mężczyzn

Pi Leather Jacket Givenchy dla mężczyzn

Pi Leather Jacket marki Givenchy to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Pi Leather Jacket został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, mandarynka, benzoes, drzewo gwajakowe i igły sosnowe.

Rozmaryn Mandarynka Benzoes Drzewo gwajakowe Igły sosnowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pi Leather Jacket by Givenchy.

Pi Leather Jacket Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Pi Leather Jacket, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Pi Leather Jacket, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pi Leather Jacket marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pi Leather Jacket marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Donna Karan Cashmere Mist Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Chopard Chopard pour Homme Etro Etra Etro Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Ajmal Al Shams Special Edition Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Soivohle Oudh Lacquer Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra Smell Bent Reindeer Games Ramon Molvizar Black Cube