Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Pi Leather Jacket Givenchy dla mężczyzn

Pi Leather Jacket Givenchy dla mężczyzn

Pi Leather Jacket marki Givenchy to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Pi Leather Jacket został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, mandarynka, benzoes, drzewo gwajakowe i igły sosnowe.

Rozmaryn Mandarynka Benzoes Drzewo gwajakowe Igły sosnowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pi Leather Jacket by Givenchy.

Pi Leather Jacket Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Pi Leather Jacket, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Pi Leather Jacket, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pi Leather Jacket marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pi Leather Jacket marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Sonia Rykiel Le Parfum Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Adidas Adidas Game Spirit Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille DSH Perfumes Three Kings Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Long Lost Perfume Bakir