Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pi Fraiche Givenchy dla mężczyzn

Pi Fraiche Givenchy dla mężczyzn

Pi Fraiche Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Pi Fraiche Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Pi Fraiche Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Pi Fraiche marki Givenchy to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pi Fraiche został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, grejpfrut, szałwia i tangeryna; nutami serca są jaśmin, igły sosnowe i nuty drzewne; nutami bazy są benzoes, ambra i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Grejpfrut Szałwia Tangeryna

Jaśmin Igły sosnowe Nuty drzewne

Benzoes Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pi Fraiche by Givenchy.

Pi

Pi Fraiche Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Czuć tutaj ewidentne nawiązanie do klasyka PI. Flakon, nazwa i zresztą sama kompozycja zapachowa. Prawdę mówiąc klasyczne PI lubię ale mnie nie porywa. Nie jestem fanem takich klimatów po prostu. Wersja Fraiche nie jest typowym Fraiche. W moim odczuciu nie jest wcale lżejszy od klasyka, nie znajdziemy tutaj typowych słodkich cytrusów i owocowej świeżości co zazwyczaj kryję się pod tym perfumiarskim przydomkiem. Fraiche zaciekawił mnie swoim ujęciem słodyczy. Protoplasta opiera się na słodkiej wanilii i cukrze, ten flankier zaś ujął mnie słodyczą żywiczną (myślę że to sprawka benzonesu), oraz lekko wytrawną. Wyraźnie czuję tutaj skórę, lekko gumowatą ale ogółem bardzo ciekawą. Wypełnia słodką żywicę swoim męskim ujęciem oraz zaprasza do gry ambrę i drewienka, które jedynie całość podkreślają i podbijają wydźwięk innych nut. PI Fraiche to typowy romantyk. Słodzi kobietą swoją zapachową opowieścią i nie jedną tym uwiódł. Wychodzi na to że to idealny zapach dla ludzi romantycznych i poszukujących miłości. Nie wykryję on prawdziwych drapieżnych kobiet jak np. Kouros tylko wyszuka bardziej spokojną i opanowaną lecz równie piękną przedstawicielkę płci pięknej. Parametry wystarczą aby cała długa randka, się udała. 10 godzinna trwałość przy bardzo dobrej projekcji, wyczuwalnej przez cały okres noszenia na sobie tych perfum.

lukesho
lukesho

Zapach kształtem flakonu i nazwą nawiązuje do Givenchy Pi - czyli waniliowca pełną gębą. Jest to świeższa wersja, pozbawiona wanilii, która w Pi stanowi główny element układanki. Otwarcie jest owocowo-kwiatowe i już na tym etapie mamy zapowiedź tego, co będzie za chwilę, a mianowicie benzoes w całej swojej okazałości. Jest to nuta bazy, a mimo to jest dobrze wyczuwalna przez cały czas trwania zapachu na skórze. Cytrusy z otwarcia bowiem szybko ulatują, serce jest już w klimatach kwiatowo-benzoesowych, a po 4-6 godzinach zostaje sam benzoes. Zapach nie jest z gatunku typowych świeżaków, więc świetnie sprawdza się wiosną i jesienią. Projekcja bardzo fajna, nie jest to 2-metrowy ogon, ale nie jest też bliskoskórnie. Jest przyzwoicie przez 5-6 godzin, potem siada przy skórze. Trwałość również nie najgorsza: około 7-9 godzin. Na plus kolorek cieczy ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Pi Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Pi Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pi Fraiche marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pi Fraiche marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Guerlain Vetiver Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Fahrenheit Absolute Azzaro Visit For Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Montale Patchouli Leaves Serge Lutens Rousse Thierry Mugler A*Men Pure Wood Montale Chocolate Greedy Tom Ford Oud Wood Tom Ford Grey Vetiver Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Ambre Sultan Givenchy Amarige Rochas Lui Rochas Cartier Santos de Cartier Atelier Cologne Gold Leather Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Ferrari Leather Essence