Marki » F-H » orientalne « Grupy

Oud Flamboyant Givenchy dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

agarowy
skórzany
Oud Flamboyant Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oud Flamboyant Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oud Flamboyant Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Flamboyant marki Givenchy to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oud Flamboyant został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, skóra i agar (oud).

Labdanum Skóra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Flamboyant by Givenchy.

Oud Flamboyant Recenzje Perfum

Pola
Pola

Ach ten tytuł! Po nutach sądząc, będzie cud miód i orzeszki…. Nie powiem otwarcie jest zacne – dość ostry zapach nowej, grubej, świeżo wygarbowanej skóry, który niestety znika niemal w mgnieniu oka a powidok po nim trwa max.15 min. Potem przychodzi czas na oud i labdanum ze wskazaniem na labdanum. Zapach po surowym początku staje się jasny wręcz słodki i w następnych kilkudziesięciu minutach odsłania ambrową bazę. Ciężko mi coś więcej tutaj napisać… sama prostota tych perfum nie byłaby zarzutem gdyby nie to, że jest to zapach butikowy sprzedawany za niemałe pieniądze. Tymczasem nie tylko wieje tu nudą, ale jest też, jak przynajmniej odnoszę wrażenie, że został zrobiony na szybko i bez przemyślenia na zasadzie „ej zróbcie nam kolejny oud bo teraz się sprzedaje, tylko wiecie bez hardocoru bo przecież ktoś to musi kupić”. Do tego dochodzi skandalicznie wręcz słaba, jak na tę cenę i mierność kompozycji, trwałość. Gdyby nie cena polecić test mogłabym tym, którzy szukają czegoś ładnego, zachowawczego, może okazałoby się, że na kimś innym trwałość jest lepsza. Jednak przy tej cenie mililitra uważam, że jest to średnia okazja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Oud Flamboyant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Oud Flamboyant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Flamboyant marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Flamboyant marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Banana Republic Malachite Missoni Missoni Loewe Solo Loewe Paolo Gigli Excentrique pour Homme biehl parfumkunstwerke eo01 Nina Ricci Phileas The Different Company Oriental Lounge Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Tesori d`Oriente Ambra Indiana Ermenegildo Zegna Zegna Forte