Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Organza Legere (Eau de Toilette) Givenchy dla kobiet

Organza Legere (Eau de Toilette) Givenchy dla kobiet

Organza Legere (Eau de Toilette) marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Organza Legere (Eau de Toilette) został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ambra, gałka muszkatołowa, wanilia i wiciokrzew.

Gardenia Ambra Gałka muszkatołowa Wanilia Wiciokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Organza Legere (Eau de Toilette) by Givenchy.

Organza Legere (Eau de Toilette) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Organza Legere (Eau de Toilette), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Organza Legere (Eau de Toilette), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Organza Legere (Eau de Toilette) marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Organza Legere (Eau de Toilette) marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Tuscany Per Donna Torrente L`Or Intense Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Ghost Sweetheart L`Erbolario Tiare Caron Nuit de Noel Natori Natori Floris Snow Rose Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Arno Sorel Shaman Femme Roberta di Camerino Donna R Anya`s Garden Kewdra