Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Organza Indian Jasmin Givenchy dla kobiet

Organza Indian Jasmin Givenchy dla kobiet

Organza Indian Jasmin Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Indian Jasmin Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Indian Jasmin Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Indian Jasmin Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Organza Indian Jasmin marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Organza Indian Jasmin został wydany w 2005 roku. Nutę głowy stanowi wiciokrzew; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są gałka muszkatołowa, cedr i wanilia.

Wiciokrzew

Jaśmin

Gałka muszkatołowa Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Organza Indian Jasmin by Givenchy.

Organza Indian Jasmin Recenzje Perfum

Organza Indian Jasmin by Givenchy 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Organza Indian Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Organza Indian Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Organza Indian Jasmin marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Organza Indian Jasmin marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Sultana Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Ulric de Varens So Varens Aubusson Desirade Mango MNG Cut for Woman Elizabeth Arden True Love Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) DSH Perfumes Parfum de Luxe Jesus Del Pozo Halloween Water Lily Vero Profumo rubj eau de parfum Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Jeanne Arthes Arome Arthes