Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Givenchy dla kobiet

Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Givenchy dla kobiet

Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są neroli i petitgrain; nutami serca są piwonia, kwiat pomarańczy i gardenia; nutami bazy są przyprawy, wanilia i nuty drzewne.

Neroli Petitgrain

Piwonia Kwiat pomarańczy Gardenia

Przyprawy Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 by Givenchy.

Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Ulric de Varens Varens Kiss Montale Intense Tiare Torrente L'Or Blanc de Torrente Les Nereides Fleur Poudree de Musc Chiemsee Wildcard! Mila Schön `70 Ayala Moriel Tamya Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Mazzolari Fleurs d'Oranger Belinda Brown Blessings Floris Amaryllis