Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Organza Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Organza Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Organza Eau de Toilette marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Organza Eau de Toilette został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ambra, gałka muszkatołowa, wanilia i wiciokrzew.

Gardenia Ambra Gałka muszkatołowa Wanilia Wiciokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Organza Eau de Toilette by Givenchy.

Organza Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Organza Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Organza Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Organza Eau de Toilette marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Organza Eau de Toilette marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella in Two Amber Nautilus Donna Nautilus Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Fragonard Capucine Bath and Body Works Fresh Pineapple Jeanne Arthes Cobra Slava Zaitsev Nikita Remy Latour Attractive Anucci Anucci Femme Tiens Rare Nejma Nejma 3 Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle