Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Organza Givenchy dla kobiet

tuberozowy
Organza Givenchy dla kobiet Filmy
Organza Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Givenchy dla kobiet Zdjęcia Organza Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Organza marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Organza został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są bergamotka, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, gałka muszkatołowa i nuty zielone; nutami serca są wiciokrzew, tuberoza, jaśmin, irys, orzech włoski i piwonia; nutami bazy są wanilia, ambra, cedr virginia, drzewo gwajakowe i nuty drzewne.

Bergamotka Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Gałka muszkatołowa Nuty zielone

Wiciokrzew Tuberoza Jaśmin Irys orzech włoski Piwonia

Wanilia Ambra Cedr Virginia Drzewo gwajakowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Organza by Givenchy.

Black
Isabey Gardenia
Nejma 5
Dolce Vita

Organza Recenzje Perfum

malwusia
malwusia

Przepiękna, ponadczasowa kompozycja, która się wcale nie zestarzała, mimo że te perfumy powstały już 20 lat temu (czy wypada wypominać wiek perfumom ? ;)).

Zapach jest ciepły, bogaty, otulający słodkością kwiatów i wanilii (słodycz bez grama cukru), kremowy i puchaty i bardziej mi się kojarzy z aksamitem, niż chłodną w dotyku jedwabną surówką.

Mam jednak z nimi problem, przez który nie zakupię raczej swojej buteleczki, a jest nim gałka muszkatołowa.
Dodaję tę przyprawę do marchewki z groszkiem i kiedy sypnie mi się za dużo (z lenistwa albo pośpiechu prosto z torebki), to zadusza mi ona smak całej potrawy.
I tak jest w moim odczuciu z Organzą. Wciąż mi się rozpycha w niej swym aromatem ta orientalna gałka i nie pozwala w pełni delektować się pozostałymi nutami - uwielbianymi kwiatami (zwłaszcza gardenią, pomarańczą i tuberozą), wanilią i akordami drzewnymi.

Muszę przyznać, że mój nos generalnie odrzuca perfumy z dużą ilością przypraw (kocham je za to w kuchni), więc może stąd taki odbiór Organzy.
Jeśli zaś lubicie przyprawowe perfumy, to namawiam do testów, tym bardziej, że to zapach z genialną trwałością i projekcją. Nie jest przy tym zbyt orientalny, nie zadusi europejskiego nosa.

fortissimo1603
fortissimo1603

Otwarcie zapachu to wyłącznie gardenia, niczym nie zakłócona. Gorzka, kremowa, bez żadnych dodatków i nut pobocznych. Dopiero po dwóch godzinach zaczyna się odrobinę wysładzać, za co odpowiedzialna jest szczypta tuberozowego i waniliowego pyłku. W bazie drzemią orzechowo-drzewne niuanse, ale wobec monumentalnej gardenii jest to tylko niewielki cień.
Niestety moja skóra wchłonęła całą różnorodność tych perfum, a szkoda bo jeśliby wierzyć spisowi składników to mogło być bardzo interesująco.

Organza – klasyk, definicja świadomej kobiecości. Na mnie nie chciała pokazać co potrafi. Być może, powodem jest to, że preferuję inny styl bycia niż ten, który przyświeca filozofii zapachu. Po prostu do mnie nie pasuje. Pomimo wszystkich obiekcji twierdzę, że jak żaden inny zapach, zasłużył sobie w pełni na każdy skierowany doń komplement.

Ostatnio testowałam wiele kompozycji z ogromną ilością gardenii choć nie przepadam za tym składnikiem. Mimo, że Organza też mnie nie powaliła na kolana, to muszę przyznać, iż to naprawdę piękny zapach i na miano klasyka godnie zapracował.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Przepiękny, orientalny zapach, w którym pierwsze skrzypce grają białe kwiaty. Zapach z gatunku ciężkich i mocnych. Gdybym miała porównać go do czegoś co znam, z pewnością byłby to Poeme. Wydawać by się mogło, że latem będzie zabójczy, ale testowałam go właśnie w upalny dzień i pachnie przepięknie. Nie potrafię wyróżnić tu poszczególnych nut, ale zapach jest ciepły i otulający, kwiatowy z kroplą intensywnych cytrusów (czyżby neroli?). Chcę tak pachnieć za 10 lat (czyli gdy będę już po trzydziestce). Aaa, niech tam, mogę pachnieć tak już teraz! Dajcie mi tylko do tego drogą kieckę i louboutiny – mogę podbijać świat!

china_doll
china_doll

Organza bardzo zyskuje w wysokich temperaturach. Traci swoją zimową ciężkość, gorzkość i ponurość, staje się lekka, zwiewna, pogodna, ale wciąż konkretna.
Pojawia się cudowny kwiat pomarańczy...tylko z czym? Chyba z tą gałką muszkatołową i odrobina wanilii, czuć orientalne konotacje. Potem coraz bardziej się wysładza.
Zapach raczej do sukienki, nie do luźnego outfitu na codzień. Skojarzenia? Eleganckie przyjęcie na świeżym powietrzu w środku upalnego lata, lekkie sukienki koktajlowe i kwiaty pomarańczy we włosach.

Polubiłam ten zapach Givenchy, nie od początku, w zimie nie bardzo mi podszedł. Ale teraz w ciepłe dni zużyję moją próbkę.
Flakonik to małe dzieło sztuki. Może kiedyś nawet go kupię ;)

Sylwia74
Sylwia74

Klasyk nad klasykami! Gęsty, otulający orient idealny na pochmurne, chłodne dni. Latem może przytłaczać chociaż na wieczorne wyjścia pasuje idealnie. Organza jest bogata, mega kwiatowa, zmysłowa. Pierwsze skrzypce grają gardenia i tuberoza. To zapach słodko-pikantny i lekko gorzki z wyczuwalną gałką muszkatołową i wanilią. Trwałośc niesamowita, ponad osiem godzin no i ten ciągnący się za właścicielką ogon...niesamowity. Mega uwodzicielski. Flakon oryginalny i piękny.

pachniewitch
pachniewitch

Absolutny klasyk, ktorego czas sie nie ima..
Piekno i wytwornosc dojrzalej kobiecosci ..
Pasuje kobietom 30 plus:))

Nie rozdrabniam go na skladowe - uwielbiam jego szyk...i cieplo ktore emituje..
Gdybym miala "wyjasnic" kosmitom czym jest kobiecosc
wyslalabym im trzy zapachy :

-Organze
-Manifesto ysl
-Envy Gucci

i choc lubie pachniec kadzidlano -ekscentrycznie zawsze mam troszke Organzy gdy chce pachniec po prostu albo az....kobieta :)
Zmyslowa - spokojna- dojrzala -pewna siebie kobieta:)))

Wspaniala trwalosc i projekcja :)

chjena
chjena

Niesamowicie wytworny, kobiecy, wręcz posągowy orient. Orient złożony z bukietu wymagających białych kwiatów (tuberoza! gardenia! kwiat pomarańczy!), posypany świeżo mieloną gałką muszkatołową i tartym orzechem włoskim. Znakomity na dwie pory roku: włoskie lato i melancholijną, szarą jesień.

W pierwszej scenerii widzę pannę młodą, której fotograf właśnie robi zdjęcia ślubne: suknia koniecznie z białej organzy, prosta, choć piękna w tej prostocie, w dłoni wiązanka z wspomnianych wyżej kwiatów, szczęśliwa małżonka siedzi na pniu drzewa pod orzechem - widać na nim pierwsze, zielone owoce...

W drugim przypadku kompozycja znakomicie uzupełnia miękkie swetry i ciepłe płaszcze, współgra z deszczem i mgłą, sprawia, że codzienny i praktyczny strój staje się bardziej elegancki, tajemniczy, wydobywa z nosicielki sto procent klasycznej kobiecości.

Wspaniale wykrojony flakon jest idealną butelką dla swojej zawartości. Zapach nie jest lekki niczym organza, ale z pewnością co najmniej tak samo szlachetny. Z początku wydawał mi się zbyt ciężki i zobowiązujący, jednak teraz uwielbiam nosić go właśnie na co dzień, bo niesie ze sobą niesamowity klimat.

newrrn
newrrn

"Pani pachnie jak tuberozy.
To nastraja i to podnieca"
Pani spotkana w kurorcie na południu Francji. Koniecznie w sercu upalnego lata. Zmysłowa i elegancka, lecz niedostępna dla każdego. Wieczór z lampką wina i pod gwiazdami. Noc na plaży.
"Sen? Doprawdy? Jak dymu kółka?
Sen zmysłowy bladej dziewczynki?
Hebanowa lśniąca szkatułka
Pomarańcze i mandarynki"
Już wróciła do swojego hotelu, ale w powietrzu wciąż unosi się zapach jej rozgrzanej skóry...

Wieczory następnych dni, wielkie sale, damy i wspaniałe przyjęcia. On cały czas myśli tylko o niej, jakby w transie. Przypomina sobie przenikliwy zapach gardenii w jej włosach.

Już ostatni zachód słońca w Nicei. Waniliowy creme brulee w restauracji przy plaży. Nagle pojawia się Ona, niczym zjawa w pięknej sukni koloru ecru opływającej jej ciało. Jak Wenus z obrazu Boticelleo, wychodząca z morskiej fali.
"O, zmysłowa dziewczynko blada!
Sen się iskrzy, jak z papierosa
Dym, gdy w słońca złocistość wpada"
To ostatnie spotkanie, później oboje wrócą do swych domów, rozpamiętując chwile pełne napięcia i oczekiwania. On zapomni o jej twarzy, wspaniałym ciele i francuskim szyku, lecz zapach Jej i Lazurowego Wybrzeża zostanie w jego pamięci na zawsze.
"Gdy się bajka roztopi w mroku,
Przyjdą cudne, smutne dziewczynki
Na obciętym położą loku
Pomarańcze i mandarynki"

Finvain
Finvain

Piękne, eleganckie perfumy. Zapach mojej mamy. Kojarzą mi się z przyjęciami nad brzegiem morza.

mamigora
mamigora

Organza to zapach greckich mitów, Atena wsród perfum - zrównoważona, mądra, dystyngowana, jednocześnie poetycka i dająca poczucie bezpieczeństwa. Trzyma na dystans jak wymagająca nauczycielka. Prowadzi zmysły labiryntem, ale sowicie wynagradza za kolejnym zakrętem. Kusi nowym wyzwaniem, wymaga twojej odwagi, posłuszeństwa, ale za jakie skarby!
Poczatek jest dramatyczny - wyobrażam sobie, że ktoś wrzuca do żaru pomarańczę, a ta skwierczy, wydobywając z siebie przypalony, słodki syrop. Pózniej pojawiają się momenty słodkiej zupy ogórkowej z dodatkiem korzennych przypraw, mam na mysli dobrze wyczuwalna gałkę muszkatołową. Pewnie te kwiaty pod warstwą przypraw wyczyniają takie ogórkowe cuda.
Zapach wyjątkowy, z czasem miękko osiada na skórze, staje sie łagodniejszy, ale w dalszym ciągu pozostaje zmysłowy i kuszący.
Wyrafinowany, dla koneserów!

Arsenicum
Arsenicum

Piękne, kwiatowe perfumy. Zupełnie inna bajka, niż Amarige. Ten zapach jest o wiele bardziej uniwersalny, na pewno mniej skomplikowany, na pewno ładniejszy, ale nie tak przełomowy, jak dzieło z 1991 roku. Organzę można założyć zawsze, a używanie Amarige jest dość ograniczone.
Cóż, początkowe nuty trochę mnie gryzą, muszę dać im czas na wygodne ułożenie się na skórze. Jak już wspominałem, nigdy nie wącham starych perfum bez spisu nut, zatem ta recenzja będzie oparta na powyższej piramidzie. Pierwsze piętnaście minut nie wypada zbyt dobrze - słodkie, zawiesiste kwiaty mieszają się z kwaskowatymi woniami cytrusów i kwaśnego, mam wrażenie, że jeszcze zielonego, "jodynowego" orzecha włoskiego. Dopiero po upływie pewnego czasu, zapach wkracza na ścieżkę bogatej, aksamitnej słodyczy, myślę, że archetypowej i przełomowej, bo czegoś takiego w kompozycjach wydanych przed rokiem 2000 nie czułem. Kokosowa gardenia (wreszcie zaczynam rozgryzać ten składnik) do tego duża ilość dobrej jakości wanilii (naprawdę pięknej, zero spożywczych, tanich skojarzeń), a wszystko to z dodatkiem niepokojących nut, które mimo pozornego niedopasowania, czynią Organzę dziełem wyjątkowym. Mówię tu głównie o orzechach i męskiej gałce muszkatołowej, które wraz z zabójczo kobiecymi składnikami, stwarzają unikalny obraz.
Organza to perfumy bardzo trudne, mój opis jest do kitu, zrobiłem to tylko po to, żeby wyryć sobie w głowie jej szkielet i ewolucję, gdyż bez dokładnej znajomości Organzy i innych zapachów z poprzednich lat, nie ma mowy o rzetelnych odniesieniach do nowych kompozycji.
Mimo totalnych różnic i stania po drugiej stronie barykady, uważam Organzę za geniusz na miarę Amarige.
Uwielbiam i polecam. Nie wiem, jak się mają nowe wypusty, ja testuję dość starą wersję, na pewno ma pięć lat na karku.

Niesamowite parametry - osiem godzin trwałości, przy genialnej projekcji. Tutaj sprawa ma się prawie tak samo, jak z Amarige, choć emocje, jakie wzbudza Organza są zupełnie inne i przesada w aplikacji nie będzie miała tak opłakanych skutków, jak w przypadku Amarige.

MondoDiverso
MondoDiverso

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że w pierwszej kolejności wybieram zapach sugerując się zwyczajnie moimi odczuciami, skojarzeniami związanymi z danym zapachem, a dopiero później grzebię w jego przeszłości. Tak było i w przypadku Givenchy Organza EDP. Oczywiście musiałam sobie sprawić flaszeczkę. Spodobał mi sie od samego początku. Jego aksamitność, gładkość i kremowość. Według mnie nie jest słodki. Wyczuwam pewną gorzkość przełamana ciepłem i być może to ona mnie też do Organzy przyciąga. Czuję się w nim szykownie i komfortowo. Kiedy zagłębiłam się w jego historię, to aż osłupiałam z wrażenia, że zapach ma już swoje lata. Absolutnie nie kojarzy mi się z minioną epoką. Ani z czymś przemijającym jak na przykład młodość. Zapach jest tak aktualny, pasujący do kobiety z klasą, młodej, starszej.
Doceniam jego wykwintość i jakość. Wiem dlaczego wśród sieciowych zapachów ten się wyróżnia - jest ponadczasowy i ma intrygującą głębię. Instyktownie takie zapachy - z minionej epoki - mnie przyciągają.
Trwałość: dobra 8 godzinna
Projekcja: bardzo dobra. Za właścicielką unosi się piękny obłoczek.
Poza tym jest idealnie zgrany z reklamą, kolorami i tą przepiękną kobietą, która jest twarzą tego zapachu - całość wyraża to co kryje w sobie złota zawartość przepięknego flakonika.. No nie mogę wyjść z podziwu:)

esk10
esk10

Przecudny kwietny bukiet.

Pachnie wielością kwiatów,jest ich taka mnogośc ,że nie wiem co to za kwiaty A pod spodem ciepło, słodko, klasycznie, miło.

Trwałość kilka godzin, projekcja duża,

No i jako kolejną cechę wymieniłabym - zauważalność przez mężczyzn ( w tym komplementowanie).

To zapach dla kobiet pewnych siebie z pewną dozą nieśmiałości.
Doskonały na każdą okazję. Po prostu Klasyk.Cudny.

amanda
amanda

Pierwszy psik,to zdecydowana gardenia. Króciuteńki moment jej samoistnego istnienia zostaje przerwany zielonymi nutami oraz w dalszej kolejności,resztą białych kwiatow.
Nie wiem dlaczego zawsze ten zapach wyobrażałam sobie inaczej,jako bardziej ciepły i przytulny,bardziej słodki.
Rozczarował mnie jedynie co do stanu mego o nim obrazu,dlatego długo też się nastał w szafce zanim sięgnęłam po niego by wreszcie przedstawić swoją o nim opinię.
Jest jak najbardziej kwiatowy,kwieciem orientalnym o mocniejszym brzmieniu.
Mają w sobie nieodparty urok przyciągania,zdecydowanie zwracają uwagę.

kolorowo13
kolorowo13

To jedne z moich ulubionych perfum słodko- gorzkich z naciskiem na to drugie. Intensywne i niezwykle kobiece. Mimo intensywności najładniej brzmią o ciepłej porze roku. W zimie mogą być trochę "kanciaste", surowe, ostre. Natomiast na słońcu nuty zapachowe gęsto ze soba splecione miękną i wydobywają to co w nich najładniejsze. Najbardziej czuję jaśmin, może wanilię i nutę, która nadaje wręcz erotyczny charakter tym perfumom.

hedera_helix
hedera_helix

Na mojej skórze pachnie jak naftalina zmieszana z kwiatami :( Za to buteleczka jest bardzo ładna i przyciąga uwagę.

perfumeholic88
perfumeholic88

Cudowny, bogaty zapach. Gęsty za sprawą białych kwiatów i dominuje tu zdecydowanie gardenia z tuberozą, jaśmin stoi kilka kroków dalej. Do wszystkiego dołącza prawdziwa wanilia i drzewo sandałowe, które to sprawiają, że robi się miękko , przyjemnie.
Szalenie zmysłowy, tajemniczy i uwodzicielski. Nie można koło niego przejść obojętnie.
Widzę bardzo elegancką i seksowną kobietę z mocno pomalowanymi ustami na czerwono, w drogiej sukience, która przyszła na bankiet,a meżczyźni nie mogą oderwać od niej oczu. Ona to widzi, cieszy ją to i bezczelnie to wykorzystuje. Zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności, ale nie szuka przygód. Lubi się podobać.
Zapach z klasą!

Mnie przypomina Truth or Dare Madonny za sprawą właśnie gardenii z tuberozą.

Izabela
Izabela

Organza to przede wszystkim gardenia, wanilia i tuberoza.
Taki typowo orientalny klimat. Moc kwiatów jest upojna, słodka, ciężka.
Nie mam na myśli, że kompozycja jest przytłaczająca.
To wspaniałe perfumy, które trwają i trwają. Bardzo klasyczne i bardzo współczesne.
Po prostu klasyk, który zawsze będzie na miejscu :)

blueberry
blueberry

Dziś uświadomiłam sobie, że kocham Organzę! Odkąd ją poznałam (podziękowanie za sugestię dla KasiaS:)), bardzo mi przypadła do gustu, świetnie czułam się w jej towarzystwie i spotykałyśmy się dość często, zwłaszcza w chłodniejsze dni, ale dzisiaj, kiedy zrobiło się cieplej i w pełni rozkwitła na mojej skórze, w końcu wyznałyśmy sobie wzajemną miłość. Ach, jak ja się cieszę, że ominęły mnie te skojarzenia z nowobogackimi, złotem obwieszonymi kobietkami, podobno zlewającymi się Organzą bez umiaru. Poznałam ten zapach dopiero w zeszłym roku, więc jak na perfumoholika baaaardzo późno, ale może dlatego podchodzę do niego bez obciążeń i uprzedzeń.
Zapach rzuca na kolana przecudnym wydaniem zmysłowej gardenii - w wielu perfumach gardenia jest urocza, ale często wydaje mi się plastikowa, a bywa, że i mdła/nudna, a tutaj jest po prostu odurzająca i taka... w sam raz. Wyczuwam też jaśmin oraz słodko-słonawą, maślaną tuberozę, które świetnie podkreślono przyprawami: gałka muszkatołowa i wanilia wprowadzają tu przyjemny orientalny pierwiastek intrygi. I ten wybijający się gorzkawy orzech włoski! Urok oryginalnej kompozycji, trwałość i moc, komplementy mężczyzn... czego chcieć więcej?
Nie będę dorabiać tu żadnej ideologii - nie wiem dla jakich kobiet (świadomych czy nieświadomych;D, mądrych czy głupich, dojrzałych czy niedojrzałych, młodych czy starszych, eleganckich czy na luzie?) to perfumy - wszystko to i tak bez sensu, kiedy to ty wybierasz zapach, a on wybiera ciebie i odtąd świetnie wam razem, a otoczenie w dodatku potwierdza, że pasujecie do siebie. Warto przynajmniej spróbować - obok Amarige i Organzy Indecence to absolutnie genialne damskie perfumy marki Givenchy.

acidek1984
acidek1984

Otulający , ciepły , mega kobiecy zapach . Dla mnie bardzo tajemniczy, zmysłowy idealny na wieczorne wyjscia.

patetico
patetico

Trudno opisać zapach tak niesamowity jak Organza, dla jednych kultowy, dla innych znienawidzony.
Cieszę się, że mnie jednak urzeka niezmiennie swoją klasą i niepowtarzalnością.
Jest równie szlachetny jak materiał zwany organzą pleciony z przędzy jedwabnej.
Te perfumy to doskonałe połączenie stylu retro z nowoczesnością.
Otwarcie nie jest staromodne, nie uderzają aldehydy, ale od razu aromat gałki muszkatołowej z kwiatem pomarańczy i gardenią, która króluje w tym zapachu od początku do końca.
Jeśli ktoś szuka wzorcowej gardenii i chciałby się z nią zaprzyjaźnić, powinien skropić się obficie właśnie Organzą.
Mam gdzieś w głowie utrwaloną tę słodką woń, bo pracowałam kiedyś w kwiaciarni i uwielbiałam moment, gdy przyjeżdżały świeże gardenie.
Zanurzałam nos w słodkim i dusznym aromacie i dziś nie pomylę go z żadnym innym.
W Organzie odmiana gardenia jasminoides ma tak świetnie dobrane towarzystwo, że nie staje się morderczym dusicielem, jak w niektórych perfumach, ale prezentuje się jak dama, która jest królową wytwornego przyjęcia.
Może się narażę niektórym osobom, ale jaśminu jest tu niewiele, natomiast mocniej wychyla się tuberoza, irys i ylang-ylang i to jest ten akcent nieco staroświecki, ale uroczy.
Unikatowym składnikiem jest na pewno orzech włoski, bardzo mocno zaakcentowany, dodaje trochę goryczki i charakteru.
Baza piękna, ambrowo-drzewna, z mocnym gwajakowcem i drzewem sandałowym, wanilia cichutka na samym wykończeniu.
Myślę, że to taki zapach, który mógłby podobać się gwiazdom kina niemego, bardziej w typie Jean Harlow, niż Grety Garbo.
W tamtych czasach umieszczano gardenię w butonierkach i wpinano w falujące włosy, był to ukochany kwiat Billie Holiday, często można spotkać jej zdjęcia z gardeniami, również na okładkach płyt i plakatach.
Dla mnie Organza to zapach kwiatowo-orzechowo-ambrowo-drzewny (właśnie tak go muszę nazwać), bardzo nietypowy, a jednak elegancki.
Po prostu kompozycja doskonała, do tego uwodzicielska i zmysłowa.
Projekcja i trwałość powalające.
Polecam nie tylko wielbicielkom gardenii:)

Moim zdaniem jeden z najpiękniejszych zapachów dostępnych kiedykolwiek na półkach mainstreamowych perfumerii.

Bogaty, intensywny bukiet białych kwiatów z jaśminem na czele. Baza jest pudrowo - waniliowo - sandałowa, miękka i pluszowa. Bardzo kobiecy zapach, o świetnej trwałości.

callua
callua

Piękny, kwiatowy, ponadczasowy zapach. Klasyka, imponująca trwałość; dla swiadomej kobiety.

Zakupowe okazje

55.99 USD
Organza by Givenchy, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Organza by Givenchy, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
57.99 USD
Organza by Givenchy Eau de Parfum Spray 1.7 oz eau de Parfum Spray .34 oz Pouch for Women
Walgreens
61.19 USD
Givenchy Organza Eau de Parfum Spray for Women - 3.3 oz.
Givenchy Organza Eau de Parfum Spray for Women - 3.3 oz.
Gift Set 4oz
61.93 USD
Givenchy Organza Gift Set Eau De Parfum 3,4 oz Eau De Parfum 0,4 oz Cosmetic Bag
63.99 USD
Macys.com
114.00 USD
Givenchy Organza for Her Eau de Parfum Spray, 3.3 oz
Givenchy Organza for Her Eau de Parfum Spray, 3.3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Organza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Organza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Organza marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Organza marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Cacharel LouLou Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Dune Laura Biagiotti Roma Christian Dior Dolce Vita Agent Provocateur L'Agent Lancome Poeme Yves Rocher Voile d'Ambre Guerlain Samsara Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Alien Serge Lutens Feminite du Bois Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Shalimar Parfum Initial Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Midnight Poison