Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Only Givenchy Givenchy dla kobiet

Only Givenchy Givenchy dla kobiet

Miałem: 2

Only Givenchy marki Givenchy to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Only Givenchy został wydany w 2003 roku. Only Givenchy stworzyli Mark Buxton i Christophe Raynaud. Nutami głowy są nuty zielone i mandarynka; nutami serca są nuty kwiatów egzotycznych i jaśmin; nutami bazy są nuty zielone, drzewo sandałowe i piżmo.

Nuty zielone Mandarynka

Nuty kwiatów egzotycznych Jaśmin

Nuty zielone Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Only Givenchy by Givenchy.

Only Givenchy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Only Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Only Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Only Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Only Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Calvin Klein CK be Dolce&Gabbana By Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini ID Parfums Ame Toscane Agatha Ruiz de la Prada El Beso Jette Joop Jette Heartbeat Marc Jacobs Daisy Black Edition Parfums DelRae Mythique Salvador Dali Little Kiss Me Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Le Labo Belle Du Soir