Marki » F-H » orientalne « Grupy

Oblique Rewind Givenchy dla kobiet i mężczyzn

wiśniowy
miodowy
orzechowy

Oblique Rewind marki Givenchy to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oblique Rewind został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są pistacja, wiśnia i bergamotka; nutami serca są miód, jaśmin i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i cedr.

Pistacja Wiśnia Bergamotka

Miód Jaśmin Drzewo kaszmirowe

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oblique Rewind by Givenchy.

Oblique Rewind Recenzje Perfum

hasi
hasi

Bardzo ładny zapach, jakiś czas temu wykończyłam butelkę, chętnie kupiłabym nową, ale to chyba już niemożliwe ?
Dla mnie to wiśnie- słodkie i soczyste,jednak bez dodatku tony cukru i wanilii. Pistacji nie czuję, ale to może one powodują, że całość jest taka puchata i lekko deserowa, jednocześnie bez uczucia landrynkowości ?Baza jest najmniej ciekawa, pojawia się wanilia i wiśnia przypomina bardziej budyń z dodatkiem tego owocu niż sam owoc.
Ogółem świetny zapach, pyszny, intensywny i urzekający.
Trwałość dobra, flakon to koszmar.
W ogóle wydaje mi się, że wiśnie nie są łatwym tematem w perfumach- często są sztuczne i męczące albo zbyt kwaśne lub zbyt ulepne. Tutaj wszystko zostało świetnie wymieszane, brawo !

gugusia
gugusia

lady vader przepięknie opisała ten zapach, tak że ja nie mam już nic więcej do dodania :)Z początku wiśnia dość wytrawna, bez grama słodyczy, lekko szyprowa. Zapach ciasta drożdżowego, własnie! lady jesteś genialna! :)
Trwałość - 1-2 godziny czuć go intensywnie. Baza jest bardzo trwała, bliskoskórna.
Flakon - brzydki.

Jeden z najpiękniejszych zapachów, w którym główną rolę gra wiśnia - ale nie słodka, a wytrawna, nieco kwaśna.

Początek jest mocno alkoholowy - ale nie jest to alkohol słodki i likierowy - raczej mocno gorzki, niesmaczny. Później pojawia się wiśnia i odrobina drewna i zapach trwa w tej formie bardzo długo. Dopiero w bazie pojawia się spożywcza wanilia i Rewind przypomina wtedy drożdżowe ciasto z wiśniami.

Bardzo trwały i interesujący, szkoda, że już niedostępny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Oblique Rewind, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Oblique Rewind, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oblique Rewind marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oblique Rewind marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Tom Ford Noir Pour Femme Guerlain Shalimar Laura Biagiotti Roma Kenzo Kenzo Amour Priscilla Presley Indian Summer Lalique Lalique Le Parfum Fendi Fendi Theorema Donna Karan DKNY Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Cacharel LouLou L`Artisan Parfumeur Timbuktu Givenchy Pi Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Donna Karan Black Cashmere