Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

My Couture Givenchy dla kobiet

My Couture Givenchy dla kobiet

migdałowy
orzechowy
My Couture Givenchy dla kobiet Zdjęcia My Couture Givenchy dla kobiet Zdjęcia My Couture Givenchy dla kobiet Zdjęcia

My Couture marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. My Couture został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i frezja; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są migdał i piżmo.

Czarna porzeczka Frezja

Jaśmin Konwalia

Migdał Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Couture by Givenchy.

My Couture Recenzje Perfum

fiorimi
fiorimi

Zapach obezwładniający. Zespala się z moją skórą i uwalnia delikatny orzechowo - migdałowy aromat , wytrawny i lekko słonawy . Gdzieś w oddali subtelnie przebija się frezja . Zapach bardzo intrygujący , świeży i przede wszystkim trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy My Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy My Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Couture marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Couture marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Les Parfums de Rosine Diabolo Rose I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Azzaro Azzaro Couture Penhaligon`s Violetta Shu Uemura Fleur de Rose Hampton Sun Privet Bloom Jardin de France Eau nacree B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Le Jardin Retrouve The Lys Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Novaya Zarya Kuznetsky Most