Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lucky Charms Givenchy dla kobiet

Lucky Charms Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

Lucky Charms marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lucky Charms został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, przyprawy, irys, lawenda, mandarynka, piżmo, frezja, wanilia, brzoskwinia, grejpfrut, jabłko, nuty drzewne, konwalia i róża.

Piwonia Przyprawy Irys Lawenda Mandarynka Piżmo Frezja Wanilia Brzoskwinia Grejpfrut Jabłko Nuty drzewne Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lucky Charms by Givenchy.

Lucky Charms Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Lucky Charms, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Lucky Charms, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lucky Charms marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lucky Charms marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Calypso Jennifer Lopez Love at First Glow Lancetti Etre Femme Torrente My Torrente Marks and Spencer Autograph Blush Bath and Body Works Mango Mandarin By Kilian Prelude to Love Satellite Corrida Indult Manakara Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Victoria`s Secret Love Spell Benefit Garden of Good & Eva