Marki » F-H » drzewne « Grupy

Les Parfums Mythiques - Vetiver Givenchy dla mężczyzn

Les Parfums Mythiques - Vetiver Givenchy dla mężczyzn

Les Parfums Mythiques - Vetiver marki Givenchy to drzewne perfumy dla mężczyzn. Les Parfums Mythiques - Vetiver został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hubert Givenchy. Nutami głowy są wetyweria i bergamotka; nutami serca są kolendra i wetyweria; nutami bazy są drzewo sandałowe i wetyweria.

Wetyweria Bergamotka

Kolendra Wetyweria

Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Parfums Mythiques - Vetiver by Givenchy.

Les Parfums Mythiques - Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Parfums Mythiques - Vetiver marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Parfums Mythiques - Vetiver marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Police Police Naked Pour Homme Adidas Adidas 3 Man Givenchy Eau de Vetyver Carlos Santana Carlos Santana for Men Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Zara Vetiver Le Labo Gaiac 10 Tokyo Eclectic Collections Agenda Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver M. Micallef Gaiac Sage Machado Pearl