Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Givenchy dla kobiet

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Givenchy dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy marki Givenchy to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kolendra i konwalia; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i kadzidło.

Kolendra Konwalia

Jaśmin Ylang-ylang Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy by Givenchy.

Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Recenzje Perfum

amanda
amanda

Nie jest to szczególnie złożony zapach.Jednak też nie jest lekkim jasnym kwieciuchem.
Jaśmin,lekko dusznawe żółte kwiaty,troszkę poprzetykanej konwalii i smuga słodkiego snujacego się pomiędzy tym kadzidła.
Zapach wyróżniajacy się w pewnym sensie na tle obecnych,ma w sobie coś z dawniejszego stylu,być może przez to krążące nad całością kadzidło.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Avon True Glow L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Agatha Ruiz de la Prada El Beso Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Keiko Mecheri Peau de Peche Clean Clean Lather Kylie Minogue Couture Oriflame Giordani White Gold Baldinini Baldinini Parfum Glace Roberto Verino Gold Girard Provence Spring