Marki » F-H » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Les Parfums Mythiques - L'Interdit Givenchy dla kobiet

Les Parfums Mythiques - L'Interdit Givenchy dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

aldehydowy

Les Parfums Mythiques - L'Interdit marki Givenchy to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Les Parfums Mythiques - L'Interdit został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są aldehydy, róża, brzoskwinia, osmantus, piwonia i liść fiołka; nutami serca są róża, kwiat pomarańczy, tuberoza, Śliwka i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy, paczula i cedr.

Aldehydy Róża Brzoskwinia Osmantus Piwonia Liść fiołka

Róża Kwiat pomarańczy Tuberoza Śliwka Heliotrop

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Parfums Mythiques - L'Interdit by Givenchy.

Les Parfums Mythiques - L'Interdit Recenzje Perfum

Mademoiselle
Mademoiselle

Lubię zapach mydła marsylskiego, pod warunkiem że czuję go na południu Francji.
Dlaczego wspominam zapach mydła marsylskiego a nie zwykłego szarego a może i białego jelenia ?
Ponieważ Interdit to mydełko 'z klasą'.
Mimo tej znikomej 'klasy' Interdit utrzymuje się na mojej skórze ok.6 godzin i dobrze, że nie dłużej !

Stara wersja Interdit została stworzona przez Huberta de Givenchy w latach 50-tych specjalnie dla o Audrey Hepburn, nie mam pojęcia jak ona pachniała, ale śmiem stwierdzić, ba jestem tego pewna ! iż nowa wersja Interdit nie pasuje mi do pełnej wdzięku i klasy Audrey Hepburn.
Holy Golighty nie pachniałaby mydłem, a cudnymi kwiatowymi perfumami ciągnącymi się za nią niczym drogocenny ogon.

Les Parfums Mythiques - L'Interdit by Givenchy 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Parfums Mythiques - L'Interdit marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Parfums Mythiques - L'Interdit marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Yves Saint Laurent Rive Gauche Van Cleef & Arpels First Bill Blass Amazing Maurer & Wirtz Nonchalance Orlane Eau d`Orlane Floris Florissa Byredo Blanche Revillon Turbulences Lanvin My Sin Vicky Tiel Couture Jeanne Arthes Cassandra