Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy dla mężczyzn

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy dla mężczyzn

Les Parfums Mythiques - Insense marki Givenchy to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Les Parfums Mythiques - Insense został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i bazylia; nutami serca są magnolia i nuty zielone; nutami bazy są jodła balsamiczna, cedr i igły sosnowe.

Czarna porzeczka Bazylia

Magnolia Nuty zielone

Jodła balsamiczna Cedr Igły sosnowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Parfums Mythiques - Insense by Givenchy.

Les Parfums Mythiques - Insense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Parfums Mythiques - Insense marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Parfums Mythiques - Insense marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Hugo Boss Boss Selection Versace V/S Homme Lacoste Eau de Sport Ferrari Ferrari Black Parfum d`Empire Fougere Bengale Diesel Fuel for Life Homme Alfred Sung Hei Mustang Mustang Blue Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Geo. F. Trumper Skye April Aromatics Third Eye Chakra Oil