Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Les Creations Couture Organza Lace Edition Givenchy dla kobiet

Les Creations Couture Organza Lace Edition Givenchy dla kobiet

orzechowy
Les Creations Couture Organza Lace Edition Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Les Creations Couture Organza Lace Edition marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations Couture Organza Lace Edition został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, tuberoza, wanilia, gałka muszkatołowa, orzech włoski, kwiat pomarańczy, wiciokrzew, nuty drzewne, irys i nuty zielone.

Gardenia Jaśmin Tuberoza Wanilia Gałka muszkatołowa orzech włoski Kwiat pomarańczy Wiciokrzew Nuty drzewne Irys Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations Couture Organza Lace Edition by Givenchy.

Les Creations Couture Organza Lace Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Les Creations Couture Organza Lace Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Les Creations Couture Organza Lace Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations Couture Organza Lace Edition marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations Couture Organza Lace Edition marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Bvlgari BLV Notte Pour Femme Britney Spears In Control Curious Masaki Matsushima Mat Chocolat Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 Robert Piguet Baghari 2006 Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Alfred Sung Encore Bruno Acampora Iranzol Andrea Maack Sharp Strange Invisible Perfumes Moon Garden