Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Les Creations Couture Organza Lace Edition Givenchy dla kobiet

Les Creations Couture Organza Lace Edition Givenchy dla kobiet

orzechowy
Les Creations Couture Organza Lace Edition Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Les Creations Couture Organza Lace Edition marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations Couture Organza Lace Edition został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, tuberoza, wanilia, gałka muszkatołowa, orzech włoski, kwiat pomarańczy, wiciokrzew, nuty drzewne, irys i nuty zielone.

Gardenia Jaśmin Tuberoza Wanilia Gałka muszkatołowa orzech włoski Kwiat pomarańczy Wiciokrzew Nuty drzewne Irys Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations Couture Organza Lace Edition by Givenchy.

Les Creations Couture Organza Lace Edition Recenzje Perfum

Les Creations Couture Organza Lace Edition by Givenchy 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Les Creations Couture Organza Lace Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Les Creations Couture Organza Lace Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations Couture Organza Lace Edition marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations Couture Organza Lace Edition marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Ayala Moriel Ayala Carlos Santana Carlos Santana for Women Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Collistar Benessere dei Sensi Tom Ford Champaca Absolute Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Arno Sorel Shaman Femme Christian Dior J`Adore L`Or Swiss Arabian Khawla Coleen Rooney Butterflies