Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition Givenchy dla kobiet

Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition Givenchy dla kobiet

Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytryna i zielona herbata; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są nuty drzewne i paczula.

Cytryna Zielona herbata

Jaśmin Konwalia

Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition by Givenchy.

Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations Couture Ange Ou Demon Le Secret Lace Edition marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Douce Amere Marc Jacobs Blush Salvador Dali Angelic Pink Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Accord Parfait Rose & Neroli Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Le Jardin Retrouve The Lys Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical April Aromatics Rosenlust Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Stila Creme Bouquet Susan D. Owens Child Perfume