Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Le De Givenchy Givenchy dla kobiet

Le De Givenchy Givenchy dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

żółtych kwiatów

Le De Givenchy marki Givenchy to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Le De Givenchy został wydany w 1957 roku. Nutami głowy są kolendra, mandarynka, estragon, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), bez, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i drzewo gwajakowe.

Kolendra Mandarynka Estragon Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Bez Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le De Givenchy by Givenchy.

Le De Givenchy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Le De Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Le De Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le De Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le De Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Carolina Herrera Herrera For Men Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Escentric Molecules Escentric 01 Neil Morris Clear Damien Bash Omen Tom Ford Tom Ford for Men Liz Claiborne Graphite Blue by Realities CnR Create Aries for Men Burberry Touch for Men Swiss Arabian Alia Esteban Ambrorient Chanel Egoiste Platinum