Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

L’Interdit 2 Givenchy dla kobiet

L’Interdit 2 Givenchy dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

L’Interdit 2 marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Interdit 2 został wydany w 1993 roku. Nutę głowy stanowi truskawka; nutami serca są róża bułgarska, jaśmin, frezja, fiołek, słonecznik i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Truskawka

Róża bułgarska Jaśmin Frezja Fiołek Słonecznik Ylang-ylang

Piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Interdit 2 by Givenchy.

L’Interdit 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy L’Interdit 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy L’Interdit 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Interdit 2 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Interdit 2 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Perry Ellis 360° White Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei S.T. Dupont Signature Gattinoni Gattinoni Couture Fragonard Fleur D`oranger Gres Cabotine Sensuelle Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Antonia`s Flowers Floret Byredo La Tulipe Florascent Aqua Floralis Ylang