Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

L’Interdit 2 Givenchy dla kobiet

L’Interdit 2 Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

L’Interdit 2 marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Interdit 2 został wydany w 1993 roku. Nutę głowy stanowi truskawka; nutami serca są róża bułgarska, jaśmin, frezja, fiołek, słonecznik i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Truskawka

Róża bułgarska Jaśmin Frezja Fiołek Słonecznik Ylang-ylang

Piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Interdit 2 by Givenchy.

L’Interdit 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy L’Interdit 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy L’Interdit 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Interdit 2 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Interdit 2 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada No5 Narciso La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Dolce&Gabbana Rose The One Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Lancome Attraction Summer Ormonde Jayne Tiare Eclectic Collections Moonstruck Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations DSH Perfumes Nouveau Gardenia Yves Rocher Pur Desir de Rose Roger Vivier L' Iris L`Occitane en Provence Fleur Cherie