Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

L’Interdit 2 Givenchy dla kobiet

L’Interdit 2 Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

L’Interdit 2 marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Interdit 2 został wydany w 1993 roku. Nutę głowy stanowi truskawka; nutami serca są róża bułgarska, jaśmin, frezja, fiołek, słonecznik i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Truskawka

Róża bułgarska Jaśmin Frezja Fiołek Słonecznik Ylang-ylang

Piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Interdit 2 by Givenchy.

L’Interdit 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy L’Interdit 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy L’Interdit 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Interdit 2 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Interdit 2 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Oriflame Freya Nanette Lepore Love Bird Caron Fleur de Rocaille (1993) Guerlain Jardins de Bagatelle Laura Mercier Eau de Lune Charles of the Ritz Forever Krystle Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Bond No 9 Harrods for Her Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Donna Karan Pure DKNY Alyssa Ashley French Garden Flowers Jasmine