Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jardin Precieux Givenchy dla kobiet

Jardin Precieux Givenchy dla kobiet

Jardin Precieux Givenchy dla kobiet Zdjęcia Jardin Precieux Givenchy dla kobiet Zdjęcia Jardin Precieux Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Jardin Precieux marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jardin Precieux został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są jaśmin, róża, brzoskwinia i herbata; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Gruszka

Jaśmin Róża Brzoskwinia Herbata

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin Precieux by Givenchy.

Jardin Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Jardin Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Jardin Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin Precieux marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin Precieux marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Joyful Moments Hugo Boss Hugo Woman Extreme Masaki Matsushima Tokyo Smile Escada Turquoise Summer Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Marc Jacobs Daisy Dream Masaki Matsushima Masaki/Masaki Marc Jacobs Dot Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Calvin Klein CK One Repetto Repetto L'Eau Florale Moschino Toy Jo Malone English Pear & Freesia Thierry Mugler Angel Precious Star 20th Birthday Edition Rouge Bunny Rouge Lilt Juicy Couture Viva la Juicy Gold Couture Azzaro Decibel Prada Prada Candy Florale Guerlain La Petite Robe Noire Couture Pierre Balmain Extatic Gold Musk