Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Insense Ultramarine for Her Givenchy dla kobiet

Insense Ultramarine for Her Givenchy dla kobiet

morski
Insense Ultramarine for Her Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Insense Ultramarine for Her marki Givenchy to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Insense Ultramarine for Her został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i zielone liście; nutami serca są trawa morska, róża i orchidea; nutami bazy są cedr, ambra i białe piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Zielone liście

Trawa morska Róża Orchidea

Cedr Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense Ultramarine for Her by Givenchy.

Insense Ultramarine for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense Ultramarine for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense Ultramarine for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense Ultramarine for Her marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense Ultramarine for Her marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Eternity Summer Cindy Crawford Waterfalls Reminiscence Eau de Rem Ella Mikao Yujin Aqua Lilly Pulitzer Beachy Menard L'eau de Ryokuei Jaguar Jaguar Fresh Woman Celine Dion Chic Clinique Happy in Bloom 2010 Ulric de Varens Mini Blue Giorgio Armani Acqua di Gioia Liz Claiborne Curve Wave