Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Insense Ultramarine Wild Surf Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Wild Surf Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Wild Surf marki Givenchy to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Insense Ultramarine Wild Surf został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są lima i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew, lawenda, bazylia i pieprz; nutami bazy są ambra i mech dębowy.

Lima Pomarańcza

Jaśmin Wiciokrzew Lawenda Bazylia Pieprz

Ambra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense Ultramarine Wild Surf by Givenchy.

Insense Ultramarine Wild Surf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense Ultramarine Wild Surf marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense Ultramarine Wild Surf marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Puma Puma Create Man Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Roxy Roxy Love Yves Rocher Antartic Nicole Farhi Bleu Intense Adidas Fresh Impact Replay Replay Your Fragrance! for Him James Heeley Sel Marin Mario Valentino Ocean Rain Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Burberry Burberry Sport Ice for Men