Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Insense Ultramarine Sport Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Sport Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Sport marki Givenchy to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Insense Ultramarine Sport został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, nuty owocowe, lawenda, piżmo, pieprz, mięta i cedr.

Gałka muszkatołowa Nuty owocowe Lawenda Piżmo Pieprz Mięta Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense Ultramarine Sport by Givenchy.

Insense Ultramarine Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense Ultramarine Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense Ultramarine Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense Ultramarine Sport marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense Ultramarine Sport marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Benetton B. United Man Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Aramis New West for Him Lanvin L`Homme Sport Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Creative Universe Beth Terry Vita DSH Perfumes Cyan DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) Ayala Moriel Lovender Parfums Berdoues Lavandula Vera Krigler Established Cognac